logo tourism

  • v-tvoyih-obiymah-ciliy-svit
  • на сайт
  • Афіша Петлюра

У Полтаві провели молитовний сніданок присвячений Різдву Христовому

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

000003

Керівники релігійних організацій краю, члени сімей загиблих героїв АТО, депутати обласної ради, наукова та творча еліта області, а також представники громадськості та обласної влади взяли участь у молитовному сніданку Полтавщини.

Різдвяний молитовний сніданок провели в облдержадміністрації. Тематика зібрання – Різдво. Що означає Різдво в сучасному суспільстві? Яка сутність Різдва та на що люди мають звернути увагу? Якою церква має бути в контексті Різдва?

У Полтаві відбувся фестиваль вертепного дійства «Різдвяна феєрія ».

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

000001

8 січня 2019 року у Полтаві відбувся обласний фестиваль театралізованого вертепного дійства «Різдвяна феєрія». Розпочався захід у Свято-Успенському Соборі зі святкового богослужіння та спільного виконання колядки «Добрий вечір тобі, пане господарю», після чого всі учасники вирушили урочистою ходою на театральну площу де всіх присутніх привітали голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко та Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Владика Федір.

Цього року проведення фестивалю співпало з історичної подією для України - отримання Томосу про автокефалію Православної Церкви України.

Інформація про творчий вечір жіночого вокального ансамблю «Дивоцвіт» КЗ «Котелевський сільський будинок культури»

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

IMG 25118

22 грудня 2018 року в Котелевському сільському будинку культури відбувся творчий вечір жіночого вокального ансамблю «Дивоцвіт» з нагоди 10-річчя від дня створення колективу. Вітали з ювілеєм вокальний ансамбль «Дивоцвіт» Котелевського сільського будинку культури почесні гості: Герой України, депутат Полтавської обласної ради, голова правління СВК «Батьківщина» Олександр Григорович Коросташов, народний депутат України Юрій Бублик, голова Котелевської райдержадміністрації Віктор Колос, голова Котелевської районної ради Василь Тимошенко, в. о. Котелевського селищного голови Надія Тимошенко, в.о. завідувача сектору культури Анна Галушка та директор централізованої бібліотечної системи Людмила Корост.

Віртуальний музей для збереження самобутності та розвитку громад Полтавщини

. Опубліковано у Оперативна інформація

IMG 25018

У грудні, в Києві, під час Всеукраїнської конференції «Імплементація Конвенції про охорону нематеріальної культурної спадщини: підсумки та перспективи» презентували Віртуальний музей нематеріальної культурної спадщини. Це прекрасна можливість для громад Полтавщини «відкрити» та популяризувати свій унікальний, але часом прихований потенціал традицій, знань, вмінь та майстерності. Фото 1. Як зазначає Ірина Френкель, директорка УЦКД: «Ідея розвитку території може бути пов’язана із нематеріальною складовою або базуватися на ремеслах і впливати на культурно-економічну стратегію території. Збереження, відтворення і популяризація елементів нематеріальної культурної спадщини може стати економічним важелем для розвитку громад. Інтегровані у маркетингову стратегію традиції, які є частиною життя громади, допоможуть створити додаткову вартість території.»

Популярні сторінки

Важливі посилання