logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • Афіша 111
  • Афіша-2222
  • 64761719 2234107123476657 5485113484024741888 n

np.pl.ua: Концерти у зоні АТО надихають бійців та наближають перемогу – Білоконь

. Опубліковано у Музи не мовчать

Кілька разів, з ініціативи першого заступника голови Диканської РДА Вячеслава Лози, у жовтні-листопаді на передовій, в Артемівському районі Донецької області, провела концерти заслужена артистка України, солістка Полтавської філармонії Олена Білоконь.

Музи не мовчать

. Опубліковано у Музи не мовчать

3001

Кажуть, коли говорять гармати, музи мовчать. Проте, вся наша історія спростовує цей вислів, так як відомо ще за часів Марусі Чурай: «...що помагає не вгашати духа, як не співцями створені пісні?». Ніщо так не єднає, як пісня. Пісенна українська душа проявляє себе у всьому –– і в мирній хліборобській праці, і в часи втрат та болю.

З любов’ю до вас

. Опубліковано у Музи не мовчать

2001

«З любов'ю до вас» – з такою назвою свою концертну програму 24 лютого презентували від щирого дівочого серця учасниці ансамблю бандуристів «Любава» (Полтавське музичне училище ім. М.В. Лисенка) військовослужбовцям, призваним за мобілізацією у військову частину – польову пошту В0213.

Солісти філармонії подарували своє мистецтво військовим

. Опубліковано у Музи не мовчать

001

17 лютого артисти Полтавської обласної філармонії завітали з концертною програмою до 179-го об'єднаного навчально-тренувального центру військ зв'язку Збройних Сил України, що знаходиться у Полтаві.

Бойовий дух захисників України піднімають мистецтвом

. Опубліковано у Музи не мовчать

Муніципальний духовий оркестр «Полтава» дав концерт у навчальному тренувальному центрі військ зв'язку ЗСУ, розташованому на базі інституту зв'язку. Концерт відбувся в рамках циклу культурно-мистецьких акцій, започаткованих відділом культури Полтавської міської ради, які триватимуть із лютого по квітень.

Зоря Полтавщини: Свято у Маріуполь привезли артисти з Полтави

. Опубліковано у Музи не мовчать

P1030554

У  військових буднях години перепочинку – на вагу золота, бо це можливість не тільки перевести подих у відносній безпеці, власне спокійно поїсти й передрімати, а й отримати новий заряд настрою, з яким бійцям знову вирушати на свої позиції. 28 грудня нашим захисникам, які служать у Маріуполі та в розташованому поблизу селищі Володарському, випало від душі насміятися й нааплодуватися у компанії новорічних героїв – Діда Мороза, Снігурки, а також справжніх майстрів сцени. Свято й подарунки для них привезли артисти Полтавської обласної філармонії разом із волонтерами.

У театрі ім. М. В. Гоголя відбувся творчий концерт Наталії Май

. Опубліковано у Музи не мовчать

Одним із заходів у новорічно-різдвяний період у Полтавському академічному обласному українському-музично-драматичному театрі ім. М.В. Гоголя став творчий концерт знаної не лише на теренах культурного простору Полтави, а й далеко за її межами, співачки, композитора Наталії Май.

Коли гримлять гармати, то музи мовчать

. Опубліковано у Музи не мовчать

"Коли гримлять гармати, то музи мовчать." Цей вислів багатьом відомий. Але це не так! І цьому підтвердженням стала наша поїздка (артистів Полтавської обласної філармонії) до Маріуполя в зону АТО.

Популярні сторінки

Важливі посилання