logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

Гоголівці влаштували новорічне свято для бійців АТО у Слов’янську

. Опубліковано у Музи не мовчать

image00001

В ніч з 31 грудня на 1 січня колектив Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя побував з новорічною концертною програмою на десяти блокпостах українських військових у м. Слов'янську та поблизу нього.
Ініційована колективом Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя, за підтримки управління культури Полтавської облдержадміністрації

поїздка з розважальною програмою для наших військових, які сьогодні виборюють мир для нашої країни, стала справжньою подією для гоголівців. Новий рік – це свято дитинства, родинного тепла, посмішок, веселощів... Хоча, теперішній час не кращий для святкувань, полтавський театральний колектив хотів, у першу чергу, нагадати бійцям, що вони не одинокі, що пересічні українці пам'ятають про їхній щоденний подвиг та вірять у краще.
Вже о 20:30 31 грудня розпочався перший виступ акторів театру в Ізюмі для бійців АТО, які охороняють військові обєкти поблизу цього міста.


«Колектив декілька місяців планував поїздку у новорічну ніч в АТО, щоб привітати наших бійців, бути з ними у це свято, подарувати їм казку, привезти Діда Мороза та Снігуроньку, кращих солістів театру, – розповів директор театру, заслужений працівник культури України Олексій Андрієнко, – Кожен з нас розумів важливість цієї поїздки, ніхто не скаржився на втому, не зважали на те, що було надзвичайно холодно. Таким чином, ми висловили свою позицію, стояли пліч-о-пліч з героями, які захищають нас. Це вже не перша наша поїздка на Схід, кожного разу розуміємо, що сила мистецтва виняткова, хлопці дякують за увагу до них, за гарні емоції, на декілька хвилин поринають у спогади, отримують такі бажані хвилини морального перепочинку. Також ми хотіли подякувати нашим друзям, завдяки старанням яких відбулася поїздка, це – завод «Лтава» на чолі з генеральним директором Змієвцем C.О. та фірма «Еко-метан», директор Сидоров В.Д.
Новий рік гоголівці зустрічали разом з бійцями у штабі Національної гвардії України у Слов'янську. Заповітне новорічне бажання у всіх було одне – мир у країні. Після привітань головнокомандуючих, свій новорічний концерт бійцям презентували артисти театру.
Окрім зустрічі з Дідом Морозом (в.о. головного режисера театру Владислав Шевченко) та Снігуронькою (Лідія Кретова) для бійців у новорічну ніч проводили розважальну програму та конкурси Кізонька на правах символу року (Ніна Савченко) та Вовк (Тимофій Зінченко). Новорічні пісні від Лідії Кретової, Ніни Савченко, Сергія Озерянка та прими театру – заслуженої артистки України Маргарити Томм, супроводжувалися запальними танцями артистів балету Світлани Закірової, Ольги Озерянко, Олени Марфіної, Сергія Пушкіна, Віталія Будяника та Олександра Волошина.
Так як Новий рік – свято з дитинства, гоголівці показали бійцям казку, грали з ними в інтерактивні ігри, танцювали. І хоча ці серйозні дорослі люди, які бачили жахи війни, спочатку неохоче погоджувалися на розваги, все ж посміхалися, знаходили у собі сили дозволити собі трішечки розслабитися, пограти з акторами. Привезли гоголівці і подарунки – вісім нових телевізорів та радіоприймачів.
У новорічну ніч колектив театру ім. М.В. Гоголя також привітав захисників батальйонів «Січ» і «Суми», батальйону бійців-залізничників, побував на семи блокпостах ЗСУ у Слов'янську, де Дідусь Мороз зі Снігуронькою, не боячись сильного морозу (до -25 градусів Цельсія) вітали зі святами всіх бійців, частували солодкими подарунками.
«Наша поїздка на Схід – це малесенька частинка великої справи, яку ми робимо з радістю, – розповіла заступник начальника управління культури Полтавської облдержадміністрації Валентина Вождаєнко, – Зі славним колективом полтавського театру особисто мені цю справу робити надзвичайно приємно. З кожним з них працювати легко й затишно, легко реалізовувати надскладні завдання. Сьогодні артисти показали, що для наших захисників вони ладні жертвувати найдорожчим – своїм голосом, адже переважно це кращі солісти театру. А заслужена артистка України Маргарита Томм, яка підкорила серця полтавців, завжди її виступи проходять при оваціях, зачаровувала бійців своїм співом, кожен її виступ – це було просто диво, маленька вистава. У цій поїздці гоголівці в черговий раз довели наскільки вони злагоджений колектив на чолі з директором Олексієм Андрієнком та режисером Владиславом Шевченком, який відпрацював усі концерти Дідом Морозом».
Завершилася новорічна вітальна програма на горі Карачун. Останні моменти зустрічі були дуже хвилюючими для кожного, адже на душі лежав тяжкий камінь людських втрат, яких зазнала країна на цьому місці. Дивлячись в очі безстрашних бійців, які захищають мирне життя свого народу, зустріли тихий світанок нового року. Світанок нового року, в якому, віримо, мир прийде, і тепер вже наші друзі, бійці, з якими гоголівці зустрічали Новий рік та всі інші небайдужі патріоти, повернуться живими до своїх рідних домівок.

За матеріалами О. Коваленко,
керівника літературно-драматургічної частини
театру ім. М.В. Гоголя
Фото автора

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання