logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • Афіша 111
  • Афіша-2222
  • 64761719 2234107123476657 5485113484024741888 n

Про перегляд вистави народного аматорського театрального колективу «Дивограй» Омельницького культурно-спортивного комплексу Кременчуцького району

. Опубліковано у Обласний огляд-конкурс театральних колективів

27 березня на відзначення Міжнародного дня театру в актовій залі загальноосвітньої школи с. Омельник Кременчуцького району проведено яскравий мистецький захід, який поєднав у складових частинах здобутки аматорських колективів Омельницького народного театру «Дивограй» і вокального ансамблю «Ярославна» Омельницького культурно-спортивного комплексу.

Цікавий сценарій патріотичного спрямовування, народні пісні що відображають історію і мрії українського народу, колорит, притаманний саме їм, трудівникам села Омельник, завоювали щирі оплески глядачів. Під час дійства було продемонстровано відеофільм про культурно-мистецькі події в Омельнику та участь його аматорів у заходах обласного і Всеукраїнського масштабів.
Народний аматорський театр «Дивограй» підготував до Міжнародного дня театру п'єсу І.Квітки-Основ'яненка «Сватання на Гончарівці», якою колектив заявив про свою участь в обласному огляді–конкурсі аматорських театральних колективів.
Виконавці всіх ролей створили переконливі образи героїв п'єси, відповідне вбрання і декорації доповнили емоційну і природну гру самодіяльних акторів.
Всіх аматорів – учасників заходу і глядачів тепло привітали голова Кременчуцької райдержадміністрації Володимир Олексійович Ярмола, голова Кременчуцької районної ради Володимир Іванович Сіора, заступник директора обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, заслужений працівник культури України Ліна Федорівна Ковтун та Омельницький сільський голова – Олександра Іванівна Шеремет'єва.

Заступник директора
ОЦНТ КОР
Л.Ф. Ковтун

Популярні сторінки

Важливі посилання