Концерт для жителів Донбасу

. Опубліковано у Український Донбас 2016

Image00002

У грудні минулого року в Україні започатковано загальноукраїнський проект культурної інтеграції «Український Донбасс», який покликаний шляхом запровадження міжрегіонального культурного партнерства створити умови для повноцінної інтеграції Донецької і Луганської областей в єдиний культурно-мистецький простір України.

Реалізація проекту передбачає проведення протягом року в містах і селищах Донбасу мистецьких, музейних, бібліотечних та інших культурно-мистецьких заходів за участі творчих колективів із різних регіонів України. Також передбачається, що усі мистецькі заклади сфери управління Мінкультури протягом 2016 року відвідають Донецьку і Луганську області зі своїми творчими проектами.
Аматори сцени з Диканського району теж включилися в реалізацію цього проекту: минулої п’ятниці самодіяльні артисти районного Будинку культури побували у селах Маяки і Хрестище Слов’янського району Донецької області з концертами. Гостей з Диканщини тепло зустріли голова райдержадміністрації Олег Власов, жителі цих сіл, а також українські військовослужбовці з розташованих поруч військових частин (серед яких і кілька наших земляків).

Image00001Image00002
У заході взяли участь голова Диканської райдержадміністрації Олександр Ус, голова Диканської районної ради Станіслав Муха, заступник голови РДА Тетяна Біляєва. Пісні, танці, гумористичні номери дарували присутнім зразковий ансамбль танцю «Квітограй», театральний колектив «Диканські Солохи», дует «Два куми», тріо «Мальви», вокальні ансамблі й солісти. Приємно було аматорам сцени приймати з рук земляків-військовослужбовців квіти і цукерки, відчувати захоплення від своїх виступів.
Оплесками нагороджували глядачі диканських артистів, а в кінці концерту зал проводжав їх стоячи, вигуками «Браво!»

За матеріалами
Диканської районної газети
«Трудова слава»