logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

Міністерство культури оголосило конкурс з визначення культурно-мистецьких програм, розроблених громадськими організаціями та творчими спілками

. Опубліковано у Для громадських організацій

У 2012 році Мінкультури здійснюватиме заходи з реалізації положень Європейської хартії регіональних мов або мов меншин і надаватиме фінансову підтримку проектам за бюджетною програмою (КПКВК 1801260) «Заходи з відтворення культури національних меншин, заходи Української Всесвітньої Координаційної Ради,заходи з реалізації Європейської хартії регіональних мов або мов меншин, заходи щодо встановлення культурних зв'язків з українською діаспорою, заходи щодо зміцнення зв'язків закордонних українців з Україною та забезпечення міжнародної діяльності у сфері міжнаціональних відносин».

Також зазначаємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка», у Міністерстві ухвалено наказ від 29.03.2012 № 280 «Про оголошення конкурсу з визначення культурно-мистецьких програм (проектів, заходів)». Зазначеним наказом, серед іншого, передбачено у 2012, році оголосити конкурс з визначення культурно-мистецьких програм (проектів, заходів) та провести його протягом травня цього року. На конкурсній основі розглядатимуться зазначені проекти, які розроблені громадськими організаціями та творчими спілками, що мають всеукраїнський статус.

Просимо терміново довести зазначену інформацію до відома керівників громадських організацій національних меншин з метою своєчасного ознайомлення з вимогами проведення конкурсу.

Наказ Мінкультури розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства у розділі «Конкурс мистецьких програм» (телефон для довідок: 044 279-37-40).

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання