logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

Управління культури Полтавської облдержадміністрації оголошує конкурс з визначення культурно-мистецьких програм у 2013 році

. Опубліковано у Конкурси культурно-мистецьких програм

Управління культури Полтавської облдержадміністрації оголошує конкурс з визначення культурно-мистецьких програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями, для виконання (реалізації) яких у 2013 році надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету.

Конкурс проводиться відповідно до наказу управління культури облдержадміністрації від 18 лютого 2013 року № 40 «Про оголошення конкурсу з визначення культурно-мистецьких програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями» та Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 № 1049 (зі змінами).

Програми (проекти, заходи) для участі у конкурсі можуть подати громадські організації та творчі спілки (крім національних творчих спілок та їх регіональних осередків), які є юридичними особами, зареєстровані в установленому порядку у Головному управлінні юстиції у Полтавській області не пізніше ніж за два роки до оголошення конкурсу, територія діяльності яких – Полтавська область.

Програми (проекти, заходи), що подаються для участі в конкурсі можуть бути спрямовані на реалізацію таких цілей та пріоритетних завдань:

1) Підтримка творчо обдарованих дітей та молоді;

2) Відродження, збереження, розвиток та популяризація нематеріальної культурної спадщини, популяризація народних традицій та духовності;

3) Підтримка актуальних тенденцій сучасного мистецтва;

4) Збереження рухомої та нерухомої культурної спадщини.

Громадська організація може подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій.

У межах конкурсу можуть бути підтримані такі види діяльності:

1. Проведення регіональних фестивалів, свят, конкурсів, концертів, оглядів народної творчості, художніх та тематичних виставок, конференцій, семінарів;

2. Заходи з впорядкування пам'яток на честь видатних історичних місць, подій та осіб; заходи з популяризації пам'яток історії та культури; науково-дослідні пам'яткоохоронні заходи, науково-практичні конференції, читання та зібрання громадськості.

У межах конкурсу не можуть бути підтримані проекти (програми, заходи), які:

1. Спрямовані на отримання прибутку.

2. Спрямовані на підтримку політичних партій.

3. Не передбачають обласного рівня реалізації.

Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних кошів однієї програми (проекту, заходу), що подається для участі в конкурсі, складає: мінімальний – 3 тис. грн., максимальний – 7 тис. грн.

За рахунок бюджетних коштів може бути профінансовано не більше ніж 50% вартості програми (проекту, заходу). Решта 50% відсотків необхідного фінансування мають бути забезпечені громадською організацією у вигляді матеріальних чи нематеріальних ресурсів.

Загальний фонд конкурсу складає 40 тис. грн.

До участі у конкурсі не допускаються громадські організації, які:

Перебувають у стані припинення; щодо яких встановлено факт порушення бюджетного законодавства в попередньому бюджетному періоді; документи, що входять до складу конкурсної пропозиції, містять недостовірну інформацію про громадську організацію.

Для участі у конкурсі громадські організації подають конкурсну пропозицію українською мовою.

З вимогами до конкурсної пропозиції можна ознайомитись на офіційному сайті управління культури Полтавської облдержадміністрації www.kultura.pl.ua, де у розділі «Конкурс культурно-мистецьких програм - 2013» знаходиться форми заяви про участь у конкурсі, опису та кошторису витрат, необхідних для виконання культурно-мистецької програми (проекту, заходу), підсумкового звіту про виконання договору та виконавчий кошторис витрат.

Проекти (програм, заходи), що подаються для участі в конкурсі, можуть бути розраховані не більше, ніж на один бюджетний рік.

Відповідальність за достовірність інформації, що міститься у конкурсній пропозиції, покладається на учасника конкурсу.

Конкурсна пропозиція має подаватися у друкованому та електронному виглядах.

Усі документи, що складають друкований варіант конкурсної пропозиції, мають бути пронумеровані, прошнуровані та завірені печаткою громадської організації.

Електронні копії документів, що складають конкурсну пропозицію, подаються на СD-диску разом із друкованим варіантом конкурсної пропозиції.

Конкурсна пропозиція не повертається учасникові конкурсу.

Конкурсні пропозиції приймаються протягом 30 днів після опублікування оголошення на офіційному сайті управління культури Полтавської облдержадміністрації www.kultura.pl.ua щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 10.00 до 16.00, за адресою: м. Полтава, вул. Жовтнева, 45, каб. 310. 

Конкурсні пропозиції оцінюватимуться за шкалою від 0 до 10 балів за такими критеріями:

1. Відповідність зазначеним у оголошенні про проведення конкурсу цілям та пріоритетним завданням.

2. Очікувана результативність програми (проекту, заходу).

3. Ефективність використання бюджетних коштів, передбачених для фінансування програми (проекту, заходу).

4. Повнота охоплення цільової аудиторії.

5. Інноваційність.

6. Рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення, необхідного для виконання програми, (реалізації проекту, заходу), досвід діяльності у відповідній сфері.

7. Спроможність громадської організації продовжувати виконання програми (реалізацію проекту, заходу) або здійснювати подібні заходи після припинення фінансової підтримки.

За додатковою інформацією звертатися до Михайла Яковича Малька у вівторок і четвер, з 10.00 до 16.00 за тел. 2-56-91 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. У темі листа вказати «Конкурс проектів громадських організацій».

Рішення конкурсної комісії доводиться до відома учасників конкурсу та розміщується у триденний строк на офіційному веб-сайті організатора конкурсу - www.kultura.pl.ua.

Учаснику конкурсу на його вимогу може бути видана копія протоколу засідання конкурсної комісії.

Перейти на сторінку з документами конкурсу.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання