logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

Про Правила охорони праці для працівників театрів і концертних залів

. Опубліковано у Інформація для обласників

Держгірпромнагляд наказом від 25.12.2009 N 210 затвердив Правила охорони праці для працівників театрів і концертних залів, які поширюються на заклади, установи, організації театрів і концертних залів (далі - заклади культури), що експлуатуються, будуються, проектуються незалежно від форм власності й відомчого підпорядкування.

Ці Правила обов'язкові для виконання посадовими особами та іншими працівниками в межах покладених на них завдань та функціональних обов'язків. 

З набранням чинності даним наказом "Правила техники безопасности для театров и концертных залов", затверджені наказом Мінкультури СРСР від 23.05.79, будуть вважатися такими, що не застосовуються на території України.

Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 25 січня 2010 р. за N 78/17373 і набирає чинності з дня офіційного опублікування.

 

Наказ Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду від 25 грудня 2009 року № 210  "Про затвердження Правил охорони праці для працівників театрів і концертних залів"

 

 

 

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання