logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

Історія училища у спогадах ветеранів циклової комісії «Народне інструментальне мистецтво»

. Опубліковано у Гадяцькому училищу культури - 80

image00004

У рамках святкування 80-річного ювілею Гадяцького училища культури ім. І.П. Котляревського проводиться цикл зустрічей «Історія училища у спогадах ветеранів» з ветеранами навчального мистецького закладу.

Спогади ветеранів Гадяцького училища культури – це скарбниця історії навчального закладу, джерело досвіду людей, які своє життя присвятили педагогічній діяльності в училищі, ставши гідним прикладом для майбутніх поколінь.
Щоб зберегти неперервний зв'язок минулого з майбутнім ми повинні пам'ятати про тих, хто стояв біля самих витоків alma mater, про тих, хто розбудовував заклад у часи суспільних потрясінь і революційних змін, про тих, кому довелося пройти складний шлях відбудови рідного закладу після Другої світової війни, про тих, хто шукав відповіді на непрості виклики часів «перебудови», — про всіх, хто день за днем, рік за роком впевнено крокував освітянською нивою упродовж 80 років.
6 квітня 2015 року відбулася зустріч котляревців з ветеранами праці, викладачами спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво» – Ніконенком Михайлом Степановичем, Ільницьким Володимиром Федоровичем та Мосякіним Євгеном Георгійовичем.
З привітальним словом до присутніх звернулися директор Гадяцького училища культури А.М. Насменчук, голова первинної профспілкової організації Н.П. Харлан, голова циклової комісії викладачів народного інструментального мистецтва Л.І.Остапенко.
Цікаву та пізнавальну творчу зустріч для студентів підготували члени факультативу «Інформа», яким керує викладач Г.В. Павленко.

image00001image00002image00003image00005

Викладач Гадяцького училища
культури ім. І.П. Котляревського
Г.В. Павленко,

 

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання