logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

У театрі ім. М. В. Гоголя відбувся творчий концерт Наталії Май

. Опубліковано у Музи не мовчать

Одним із заходів у новорічно-різдвяний період у Полтавському академічному обласному українському-музично-драматичному театрі ім. М.В. Гоголя став творчий концерт знаної не лише на теренах культурного простору Полтави, а й далеко за її межами, співачки, композитора Наталії Май.

Спільний проект творчого центру Наталії Май та театру ім. М. В. Гоголя «Різдвяний вечір» відбувся 10 січня о 15-00 та о 19-00. Окрім самої Наталії Май та її чарівних дочок — Олесі та Станіслави у концерті взяли участь вихованці творчого центру та спеціально запрошений гість — учасник талант-шоу «Х-фактор» Олександр Кварта.
Двогодинні концерти пройшли при повністю заповненому залі. Глядачі залюбки слухали колядки та щедрівки у виконанні вихованців Наталії Май, різної тематики пісня від чарівних Олесі та Станіслави. Звучали власні композиції Наталії Май та обробки народних пісень.
Такий мистецький захід було проведено також і з благодійною метою. Кошти від продажу квитків на концерти будуть перераховані на потреби українських військових, які нині перебувають у зоні АТО.

За матеріалами О. Коваленко,
керівника літературно-драматургічної частини
театру ім. М.В. Гоголя

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання