logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • афіша БАРВИ

Солісти філармонії подарували своє мистецтво військовим

. Опубліковано у Музи не мовчать

001

17 лютого артисти Полтавської обласної філармонії завітали з концертною програмою до 179-го об'єднаного навчально-тренувального центру військ зв'язку Збройних Сил України, що знаходиться у Полтаві.

Солісти філармонії Микола Гармаш, Ліліана Бовтік та гурт «СЛОВ'ЯНИ» разом з ведучою Оксаною Йосипенко створили атмосферу добра, позитиву, подарували гарний настрій військовим за допомогою пісень про любов, про щирі почуття до рідної землі, близьких. У концерті звучали пісні патріотичного характеру, що визвало багато щирих емоцій, налаштувало хлопців на єдність духу та дало змогу відчути велику відповідальність за всіх своїх земляків. У ході концерту між виконавцями та слухачами зав'язалось живе спілкування, відчувалась атмосфера невимушеності, відбулася імпровізована фотосесія.
Після концерту зі словами подяки виступив заступник начальника Центру з роботи з особовим складом підполковник Юрій Петрович Кривоніс, який від імені всіх присутніх запросив артистів філармонії до подальшої взаємокорисної співпраці.
Весь творчий колектив Полтавської обласної філармонії буде і надалі підтримувати патріотичний дух наших військових, як у зоні АТО, у воєнних госпіталях, так і у військових навчальних центрах.
Ми будемо працювати заради того, щоб наші захисники відчули потужну підтримку і знали, що їх чекають з Перемогою!

Популярні сторінки

Важливі посилання