logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

З любов’ю до вас

. Опубліковано у Музи не мовчать

2001

«З любов'ю до вас» – з такою назвою свою концертну програму 24 лютого презентували від щирого дівочого серця учасниці ансамблю бандуристів «Любава» (Полтавське музичне училище ім. М.В. Лисенка) військовослужбовцям, призваним за мобілізацією у військову частину – польову пошту В0213.

У виконанні бандуристок прозвучали вдало підібрані художнім керівником колективу Юлією Хниченко патріотичні, історичні, жартівливі пісні, а також, твори любовної лірики.
Представляв програму заслужений працівник культури України Микола Демченко. Директор училища розказав глядачам про історію навчального закладу, про його педагогічну і мистецьку діяльність, побажав від імені викладацького і студентського колективу нашим захисникам усіляких гараздів та висловив надію на те, що завдяки теплій і щирій моральній підтримці юних митців незламний дух майбутніх бійців призведе до швидкої перемоги і всі вони повернуться до своїх родин, домівок живими та неушкодженими.
Майже 300 військових, призваних з різних куточків країни, різних за віком й освітою, із захопленням та непідробним співпереживанням слухали пісні про Україну, про матір, про кохання. Піднесений настрій слухачам допомагав створювати Антон Рокита, студент І курсу театрального відділу, учасник багатьох престижних конкурсів читців, який представив на розсуд аудиторії сучасні українські гуморески, що дуже потішили всіх присутніх на концерті.
По закінченню виступу дівчата подарували бійцям жовто-блакитні стрічки, що були зав'язані на бандурах та вплетені у віночки, котрі, як своєрідні обереги, захищатимуть воїнів у складні часи та нелегкі воєнні будні.
Щиросердні слова подяки прозвучали і з вуст військовослужбовців, які довго не відпускали артистів та висловили надію на подальші творчі зустрічі.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання