logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

Заходи національно-культурних товариств Полтавської області (березень-травень 2017 р.)

. Опубліковано у Національності та релігії

18 березня у прес-центрі Полтавського художнього музею ім. Миколи Ярошенка відбулась презентація книги Венери Ріттер (Гаспарян) «Сімейні цінності та традиції. Їх вплив на життя кожного з нас». У книзі показано основні традиції вірменського народу ХІХ століття, а також проілюстровано сучасні вірменські звичаї, які розкриваються у поєднанні з українськими традиціями. Участь у заході взяли представники вірменської громади, керівництво Управління культури облдержадміністрації. Захід організовано вірменською громадською організацією «Урарту». Дві тисячі екземплярів книги вийшли друком за підтримки Союзу вірмен України.

Події у релігійному житті Полтавщини (березень-травень 2017 року)

. Опубліковано у Національності та релігії

6 березня у Полтавському національному педагогічному університеті ім. В.Г.Короленка відбувся круглий стіл «Патріарх Йосиф Сліпий - знайомий і незнаний» у рамках програми наукових симпозіумів із нагоди 125-річчя від його народження. Цю програму започатковано Інститутом історії Церкви Українського католицького університету (УКУ) (м. Львів) та Київським центром УКУ. Участь у заході взяв єпископ УГКЦ, керуючий єпархії Пресвятої родини з осідком у Лондоні, апостольський візитатор для українців греко-католиків Ірландії владика Гліб (Лончина). Крім того учасникам представлено виставку, присвячену різним етапам життя й діяльності Йосифа Сліпого. Гості заходу подарували науковій бібліотеці університету нові видання й збірники праць науковців Українського католицького університету.

Постанова Кабінету Міністрів України від 25.11.2015 № 993 «Про утворення Міжвідомчої робочої групи з питань виконання плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 р.

. Опубліковано у Національності та релігії

«Дні Шептицького у Полтаві» розпочалися з конференції про взаємини Церкви і держави

. Опубліковано у Національності та релігії

Програму заходів «Дні митрополита Андрея Шептицького у Полтаві» відкрили у Національному педагогічному університеті імені Короленка, де проходить V Всеукраїнська наукова конференція «Держава і Церква у новітній історії України». У роботі наукової конференції беруть участь понад 80 вчених-істориків та релігієзнавців, представники духовенства УГКЦ та громадськості з різних куточків України.

Полтавчанам розповіли про митрополита Шептицького

. Опубліковано у Національності та релігії

Конференція у Полтаві

«Митрополит Андрей Шептицький в історії Української Греко-Католицької Церкви» — такою була тема засідання круглого столу, що відбувся 19 листопада у Полтавському національному педагогічному університеті імені Короленка в рамках проведення Днів Шептицького у Полтаві.

У Великих Сорочинцях відбулося засідання обласної Ради релігійних організацій.

. Опубліковано у Національності та релігії

Image00001

В рамках Програми культурно-мистецьких заходів на Національному Сорочинському ярмарку 18 серпня 2015 року, за участю представників релігійних громад та об'єднань області, Управління культури Полтавської обласної державної адміністрації та Постійної комісії з питань мистецтва,

Президент: Тверда віра - духовний спадок Володимира Великого - приведе Україну до перемоги

. Опубліковано у Національності та релігії

Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною відвідав мистецьку частину «З нами Бог» заходів з нагоди відзначення Дня хрещення Київської Руси-України та 1000-ліття упокоєння Святого Рівноапостольного Князя Київського Володимира Великого.

Президент: Дякую Церкві за її роль у єднанні країни

. Опубліковано у Національності та релігії

Президент Петро Порошенко у Львові взяв участь в урочистих заходах з нагоди 150-річчя з дня народження митрополита Української греко-католицької церкви Андрея Шептицького. Глава держави звернувся до громади, яка зібралася, щоб вшанувати пам’ять митрополита Андрея

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання