logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • афіша БАРВИ

Місцеві управління культури мають долучатися до розробки загальнодержавної стратегії реформ галузі – В’ячеслав Кириленко

. Опубліковано у Мінкультури інформує

Департаменти та управління культури місцевих держадміністрацій мають внести свої пропозиції щодо реформування пам’яткоохоронної сфери та загальної стратегії реформ культури. Про це Віце-прем’єр-міністр – Міністр культури України В’ячеслав Кириленко повідомив їхніх керівників на нараді, яка відбулася у Національній парламентській бібліотеці.

«Ми чекаємо на пропозиції щодо реформи пам’яткоохоронної сфери, зокрема законодавства про археологічну спадщину, а також загальної стратегії реформ культури, яка буде презентована в квітні», - зазначив В’ячеслав Кириленко.

У ході наради виступили представники Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Рівненської, Закарпатської, Полтавської та інших областей. Серед головних тем, піднятих ними – оновлення експозиції музеїв, організація мистецької освіти, збереження сільських бібліотек та клубів, ухвалення закону про меценатство та ін. Також місцеві керівники управлінь і департаментів культури розповіли про локальні проблеми у своїх регіонах, які вимагають втручання Міністерства. Відповідні доручення будуть дані керівникам структурних підрозділів Мінкультури.

Окрему увагу було приділено ситуації в Донецькій та Луганській областях, а також збереженню музейних фондів та інших культурних цінностей в умовах агресії з боку Росії.

За пропозицією В’ячеслава Кириленка, подібні загальноукраїнські наради будуть відбуватися щоквартально.

http://mincult.kmu.gov.ua/mincult/uk/publish/article/399831

Популярні сторінки

Важливі посилання