logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • афіша БАРВИ

На батьківщині Павла Загребельного відзначили ювілей письменника

. Опубліковано у Новини регіонів

p1010651 cr24 серпня 2014 року пройшли урочистості з нагоди 90-річчя з дня народження П.А.Загребельного та Дня незалежності України на батьківщині відомого українського письменника-земляка в с.Солошине.


На літературно-музичному святі «Павло живе тут, поміж нас в безсмертних творах і понині» взяли участь: голова Кобеляцької районної ради Мирошниченко В.І., керівник апарату Кобеляцької райдержадміністрації Шевченко Т.В., начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Кириченко М.О., Григоро-Бригадирівський сільський голова Лось О.М., директор Кобеляцького державного музею літератури і мистецтва Чешко Т.М., директор державного літературно-меморіального музею-садиби О.Гончара Бондаревська Т.В., представники Кобеляцьких районних громадських організацій, рідня Павла Загребельного, односельці, учні.
Для присутніх було проведено екскурсію у краєзнавчому музеї та світлиці П.Загребельного, що має в експозиції особисті речі письменника. Гості побували в батьківській садибі П.Загребельного, поклали квіти до меморіальної дошки.

Начальник відділу культури і туризму
Кобеляцької райдержадміністрації
М.Кириченко

Популярні сторінки

Важливі посилання