logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • Афіша 111
  • Афіша-2222
  • 64761719 2234107123476657 5485113484024741888 n

"Новини Полтавщини": Володимир Зубанов: «Там, де історія – там і культура»

. Опубліковано у Огляд ЗМІ

На зустрічі з полтавськими бібліотекарями радник Президента України Володимир Зубанов подарував Обласній бібліотеці ім. І. П. Котляревського книги серії історії України, а саме: «Україна. Хронологія розвитку», «Україна-Європа. Хронологія розвитку», «Україна і світ», «Україна. Початок великого шляху». Остання з цих книг написана українською та російською мовами, а видання «Від Трипілля до Русі» переклали на англійську мову. Такі ж книги Володимир Зубанов передав іншим закладам, у яких побував протягом свого дводенного візиту на Полтавщині.

На зустрічі в бібліотеці він розповів про створення проекту «Україна – історія великого народу», метою якого є висвітлення історії держави та донесення її до широкого загалу, а також пропаганда об'єднання Сходу та Заходу.

«У цих книгах ми показуємо історію міст та сіл через людські долі та прагнемо донести до народу правду історії, показати її з різних точок зору. Двотомник історії України, який ми створили, визнаний кращою книгою 2010 року серед країн СНД. Тепер ці книги знаходяться у бібліотеках різних країн світу. Серія ця дуже різнобарвна, ми також створили історію України в картинах, почали створювати пазли, щоб підростаюче покоління було обізнаним та зацікавленим у вивченні історії своєї держави. Зараз триває робота над створенням картини «Князі землі української», яка показуватиме, що ще у 15 сторіччі наші попередники прагнули до об'єднання двох сторін країни », – зазначив Володимир Зубанов.

Радник Президента розповів також про створений в Україні балет «Володар Борисфену» та про мережу українських історичних клубів, які нині діють в державі.

Володимир Зубанов ще повідомив, що 12 липня в Києві презентуватимуть історичний портал, що висвітлюватиме історію міст, сіл та окремих людей.

«Це буде портал навіть потужніший від української Вікіпедії, такого немає ні в Росії, ні в Польщі, і вже 8 вересня він представить первісну інформацію».

З боку виконавчої влади Володимир Зубанов отримав слова подяки від директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Миколи Перепелиці за роботу для того, щоб історія нашої держави стала великою.

Читати матеріал на сайті обласного комунального інформаційного агентства "Новини Полтавщини"

Матеріали на сайті обласного комунального інформаційного агентства "Новини Полтавщини" про візит радника Президента України Володимира Зубанова на Полтавщину

Популярні сторінки

Важливі посилання