logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • Афіша 111
  • Афіша-2222
  • 64761719 2234107123476657 5485113484024741888 n

Новини Полтавщини: "У Полтаві побачили прем’єру 4-го “Сорочинського ярмарку” (ВІДЕО)

. Опубліковано у Огляд ЗМІ

У Полтавському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Гоголя  відбулася прем’єра  мюзикл –концерту   «Сорочинський ярмарок». Це  - результат спільної  роботи  київського режисера  ,  заслуженого діяча мистецтв України Юрія Кочевенка, народного артиста України композитора  Олександра  Злотника та   театральної  трупи «гоголівців».   Це вже   4-і «Сорочинці» в історії Полтавського театру. 

«Полтавські сорочинці»  – це  завжди свято!    Масштабне дійство, описане Гоголем більше 200 років тому,   живе, радує, розважає, вчить  і нагадує про первинне  українське, що є в кожному з нас.

  Композитор Олександр Злотник запевняє: намагався створити  музику   на рівні сучасності,  щоб бути почутим і зрозумілим людям.

Олександр Злотник ,  композитор, народний артист України:

- Вона повинна бути полтавською, українською, популярною, щоб люди хотіли почути те, що їм дуже близьке,але повинна бути одягнута в сучасні ритми. Деякі пісні вже стали шлягерами.

    Режисер Юрій  Кочевенко, на відміну від композитора,  у своїй роботі за модерністю  не гнався,  бути сучасним для нього - це просто  іти за Гоголем, бо впевнений, що  з часів творця  повісті сутність українців  не змінилася.

Мюзикл «Сорочинський ярмарок» – вже 5 вистава, яку поставив у полтавському театрі Юрій Кочевенко, до цього були  «Енеїда», «Тев’є Тевель», «Назар Стодоля»,  «Фортеця».    

Юрій Кочевенко,  режисер-постановник,заслужений діяч мистецтв України:

- Я дуже  люблю цей театр, тут не треба йти на творчі компроміси, всі талановиті, цікава трупа, кваліфіковані артисти.

 У виставі  задіяні народний артист України Юрій Попов у ролі Солопія Черевика,  Катерина Філатова у ролі Хіврі,  заслужені артисти України   Володимир Гостіщев  і Маргарита Томм та інші.

ВІДЕО МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ ТУТ.

ОДТРК “Лтава”

Матеріал на сайті Обласного комунального інформаційного агентства «Новини Полтавщини»

Популярні сторінки

Важливі посилання