logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

Новини Полтавщини: Пам’ять Раїси Кириченко полтавці вшанували покладанням квітів та піснями

. Опубліковано у Огляд ЗМІ

Покладанням квітів до пам'ятника видатної землячки Раїси Кириченко та її піснями відзначили полтавці 70-ту річницю з дня народження Берегині.

З цієї нагоди на площі біля пам'ятника Народній артистці України, який відкрили минулоріч пройшли урочистості. Вклонитися пам'яті Раїси Панасівни прийшли керівники області та міста, представники громадськості, студенти та просто перехожі.

«Такі постаті як Раїса Кириченко назавжди залишається в пам'яті народу, тим символом, який уособлює і душу українського народу, і є яскравим прикладом любові до рідної землі та людей, що живуть поруч. Я закликаю всіх пам'ятати її. Передавати все, що ми знаємо по неї майбутнім поколінням. А сьогодні вклонитися цій жінці, засвідчуючи цим свою повагу», – зазначив голова Полтавської ОДА Олександр Удовіченко.

Голова Полтавської обласної ради Іван Момот подякував людям, які продовжують її справу.

"Раїса Панасівна прославила Полтавщину та Україну далеко за її межами. І продовжує це робити своїми піснями, незважаючи на те, що її немає», – сказав Іван Момот.

За словами генерального директора ОДТРК «Лтава» Миколи Ляпаненка, Кириченко не любила суму, вона любила життя, зажди усміхалася.

І сьогодні на площі лунали її пісні, у виконанні пісенно-танцювального ансамблю «Полтава». Співали і аматори. Катерина Калініченко та гурт, який вона очолює, без акомпанементу заспівали авторську пісню «Крила Берегині».

Матеріал на сайті Обласного комунального інформаційного агентства «Новини Полтавщини»

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання