logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • афіша БАРВИ

Новини Полтавщини: На честь Василя Симоненка в його рідному селі на Полтавщині висадили алею

. Опубліковано у Огляд ЗМІ

У селі Біївцях Лубенського району, де народився український поет і журналістшістдесятник Василь Симоненко, за підтримки Департменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА  та під егідою Полтавського громадського Шевченківського Комітету (Володимир Степанюк) та Лубенськго літературного об’єднання (Олександр Міщенко) при сприянні голови Біївецької сільради Ніни Остапенко та Лубенської РДА (Василь Куксань), силами письменництва представників громадськості та місцевої влади було закладено Алею Василя Симоненка. Висадили 50 кущів та дерев на околиці села. З саджанцями кизилу, горобини, айви, калини, дубочків та берези допоміг Полтавський агроекологічний коледж ( Микола Шевніков).

На заході читали твори Василя Симоненка полтавські поети.  

Місцевому музею подарували “Кобзар” Тараса Шевченка, Біблію, та збірку творів Сковороди.

Як зазначив голова Полтавської Шевченківського комітету  Володимир Степанюк, свого часу Симоненко писав: «Щось у мене було від діда Тараса і прадіда Сковороди».

Тож, біля середньої школи, в рамках заходу, висадили ще три дубочки – один на честь Григорія Сковороди, другий – Тараса Шевченка, третій – Василя Симоненка.

Матеріал на сайті Обласного комунального інформаційного агентства «Новини Полтавщини»

Популярні сторінки

Важливі посилання