logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

Новини Полтавщини: Артисти Полтавського театру ляльок безкоштовно показували вистави сільським вірменським дітям

. Опубліковано у Огляд ЗМІ

Директор Полтавського академічного обласного театру ляльок Ірина ЧерніковаНещодавно творча група вистави «Крила для Дюймовочки» (А. Усачов за казкою Г. К. Андерсена «Дюймовочка») Полтавського академічного обласного театру ляльок показала свою виставу у селі Дсех Лорійської області у Вірменії. Артисти безкоштовно грали для сільських дітей та жителів. Захід пройшов у рамках 8 Міжнародного фестивалю лялькових театрів «День туманянівської казки» на батьківщині відомого вірменського поета, письменника та казкаря Ованеса Туманяна у Вірменії. Там крім диплому учасника полтавці отримали, ще і 2 нагороди – за кращу режисуру та за краще художнє оформлення. Про це сьогодні говорили на прес-конференції у Полтавському академічному обласному театрі ляльок.

«Вистава «Крила для Дюймовочки» філософського змісту, зачіпає важливі аспекти сімейного виховання дитини у сім’ї», – зазначила директор Полтавського академічного обласного театру ляльок Ірина Чернікова.

Вистава атмосферна та тонка. На неї приходять, не дивлячись на те, що вона працює із 2006, і дякують за неї не тільки батьки та діти, а й провідні актори Полтавщини.

«Вистава отримувала нагороди не тільки у Вірменії. У минулому році артисти отримали Гран-прі на Міжнародному фестивалі театрів ляльок та драматичних театрів у Бресті, також її визнали однією із найкращих на фестивалі у Росії», – сказала провідний майстер сцени Алла Вітрюк.

Цей фестиваль проходив уже ввосьме, а Україну представляли на ньому вперше.

«Трішки відчували конкуренцію із артистами Дагестану. У них був емоційний спектакль, вони усіх навкруги заряджали позитивом. Їх танці були неперевершеними. А наша вистава навпаки дуже ніжна, тому ми трішки нервували. Але перемога чи поразка для нас не дуже важлива, бо найголовніше – дарувати задоволення дітям і бачити їх сяючі очі», – сказав артист вищої категорії Микола Шустов.

Матеріал на сайті Обласного комунального інформаційного агентства «Новини Полтавщини»

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання