logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

Новини Полтавщини: У Полтаві відкрили недільну вірменську школу

. Опубліковано у Огляд ЗМІ

Сьогодні в Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Олеся Гончара відбувся Полтавський обласний вірменський форум «Україна – територія толерантності» в рамках якого провели круглий стіл «Перспективи роботи національних меншин в Полтавській області».

На заході, який символічно пройшов напередодні Дня толерантності, оголосили про відкриття вірменської недільної школи на Полтавщині.

У стінах бібліотеки провели Перший дзвоник вірменської недільної школи. На сьогодні школу відвідуватимуть 19 дітлахів різного віку. Працівники бібліотеки надають інформаційну підтримку в проведенні навчальних занять, підготовці сценаріїв та свят дозвіллєвого напрямку.

Вірменська громада є однією із найчисельніших серед нацменшин, які проживають у Полтавській області.

Під час форуму відзначалося, що нині до громадської роботи, спрямованої на збереження історичної культури вірменів та підтримку їхніх традицій, долучається дедалі більше молодих людей.

У свою чергу найвища українська влада створює всі умови, аби різні національності на території держави почувалися комфортно, зазначав під час свого виступу начальник управління культури облдержадміністрації Геннадій Фасій.

Про діяльність вірменської общини в Полтавській області розповідала низка стендів, яку демонстрували в бібліотеці.

Також на форумі вирішили, що відтепер до складу Громадської ради при Полтавській ОДА ввійде і вірменський представник.

Could not load widget with the id 85.

Матеріал на сайті Обласного комунального інформаційного агентства «Новини Полтавщини»

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання