logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

Новини Полтавщини: У Полтаві відбувся бенефіс народного артиста України Юрія Попова

. Опубліковано у Огляд ЗМІ

Учора у Полтавському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. М.В.Гоголя відбувся бенефіс народного артиста України Юрія Попова з нагоди 50-річчя творчої діяльності. Вистава за мотивами творів Шолом-Алейхема «Тев’є-Тевель» тривала близько 4 годин. Привітати Юрія Васильовича прийшов начальник управління культури Полтавської ОДА Геннадій Фасій, земляки із Сумської області – начальник відділу культури Охтирської РДА Лідія Шаталова , із села Чернеччина – директор сільського будинку культури Валентина Симоненко, представник Полтавської міської єврейської громади Ніна Беліцька та представник Полтавського єврейського благодійного центру Тамара Лівшиц, представник Полтавської первинної профспілкової організації Сергій Озерянко.

«Ми прийшли привітати нашого улюбленого актора – народного артиста України Юрія Попова із 50-річчям творчої діяльності та днем народження. Дві дати так збіглися у його житті, і це нас радує, бо ми можемо розділити з ним його свято. Ми радіємо, що він з нами. Вистава «Тев’є-Тевель» незвичайна, я вдруге її дивлюся, вона складна, непроста, вона стала особливою для нашого театру. Юрій Васильович – це людина незвичайна, його усі люблять, поважають. Бажаю йому міцного здоров’я, нових ролей та нових гастролей», – сказав Фасій.

Юрій Попов – відданий та вірний своїй професії. Він мудра і виважена людина.

«Він зіграв дуже багато ролей. Мені здається, що роль Тев’є – вершина його творчості. Тут глядач і плаче і сміється, і прощає і задумується над словами. Низький уклін Юрію Васильовичу за його діяльність» , – зазначила Беліцька.

По завершенню вистави люди аплодували стоячи близько 10 хвилин та вітали Юрія Попова.

Матеріал з сайту:

Новини Полтавщини

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання