logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

У Нових Санжарах відкрили пам’ятний знак Героям Небесної Сотні

. Опубліковано у Огляд ЗМІ

26 березня в Нових Санжарах відбулося урочисте відкриття пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та закладення парку борців за незалежність України. В заходах взяли участь народний депутат України Андрій Река, голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко,

Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір, голова Новосанжарської райдержадміністрації Сергій Бульбаха, заступник голови Новосанжарської районної ради Сергій Бодак, голови Машівської, Кобеляцької, Карлівської райдержадміністрацій, сільські голови, громадськість району.

О 13.00 керівники, гості та жителі району зібралися на місці закладення парку, аби спільно посадити перші дерева, що будуть нагадувати теперішнім та майбутнім поколінням про подвиг українського народу у боротьбі за свою незалежність.


О 14.00 в центрі селища розпочалися урочистості з нагоди відкриття пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, гроші на спорудження якого в районі збирали всією громадою. Одразу після спільного виконання Гімну України Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір освятив пам’ятний знак та прочитав молитву за Україну. Далі до присутніх звернувся учасник Євромайдану, колишній голова Новосанжарської райдержадміністрації Володимир Паршевлюк. Він наголосив, що найкраща пам’ять про полеглих – то не рукотворні пам’ятники, а наші справи в ім’я розбудови розвиненої, демократичної і правової України.


Голова облдержадміністрації, а також активний учасник подій на Майдані в Києві і в Полтаві Валерій Головко згадав, що в ті дні відчай приходив на зміну надії, і ніхто не знав чим закінчиться протистояння. Проте кожен готовий був стояти до останнього. Валерій Анатолійович зазначив, що смерті героїв не будуть марними, якщо кожен українець щодня запитуватиме себе «а що я зробив для своєї країни?».

Андрій Река пояснив, що символізує кожна деталь композиції, що журавель, який виривається із вогняної стели у височінь, несе на своїх крилах душі Небесної сотні.

«У вогні Майдану народилася нова Україна, за яку Герої Небесної Сотні віддали найдорожче – своє життя. І наше з вами завдання зробити все, щоб ці жертви не були марними», – звернувся до громади Сергій Бульбаха.
Насамкінець учасники урочистостей вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

Джерело: ОКІА "Новини Полтавщини"

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання