logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

Полтава святкує День Європи

. Опубліковано у Огляд ЗМІ

На головній площі Полтави – Театральній проходить святкування Дня Європи.

Тут розгорнулося Європейське студентське містечко. Студенти полтавських вишів розповідали перехожим про культуру та традиції європейців, демонстрували одяг, танці, пісні та давали скуштувати страви різних країн ЄС.

Народні майстри презентували свої вироби. Серед представленого: вироби з глини, бісеру, стрічок, вінтажні іграшки та багато іншого. Свою продукцію превезли кілька районів Полтавини, зокрема Зіньківський, Кобеляцький, Полтавський. Студенти Полтавської Української медичної стоматологічної академії безкоштовно вимірювали тиск.

На святі всім охочим давали прапорці України та ЄС й повітряні кульки.

DSC_0272

Перед  музично-драматичним театром  ім. М.В.Гоголя встановлена спеціальна сцена з якою лунає музика Полтавського симфонічного оркестру під керівництвом народного артиста України Віталія Скакуна.

Відвідали свято й постійний заступник Посла Німеччини в Україні Анка  Фельдгузен, голова Полтавської ОДА Валерій Головко та голова Полтавської обласної ради Петро Ворона, секретар міської ради Оксана Деркач.

Валерій Головко привітав всіх зі святом та зазначив, що головне сьогодні довести Європі, що ми разом рухаємось в одному напрямку та прагнемо миру.

Поряд, на площі, відбулись концерт „Студентська весна – 2015” та музичний ринг європейської музики „Європа. Класік. Orchestra”.
Кульмінацією святкового дня став заключний Гала-концерт відкритого фестивалю-конкурсу виконавської майстерності гри на духових та ударних інструментах.

Петро Ворона наголосив, що тільки ми самі зможемо визначити для себе європейські цінності.

Нагадаємо, День Європи відзначається в Україні згідно з Указом Президента (№ 339/03, від 19 квітня 2003 року), у третю суботу травня. Україна – єдина держава не член ЄС, в якій на державному рівні відзначається День Європи. В самій Європі цей день відзначають 9 травня відповідного рішення прийнятого у 1985 році на саміті Ради ЄС у Мілані.

http://np.pl.ua/2015/05/poltava-svyatkuje-den-evropy/

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання