logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • Афіша 111
  • Афіша-2222
  • 64761719 2234107123476657 5485113484024741888 n

У Великій Багачці відбувся благодійний фестиваль «Багачка-Фест»

. Опубліковано у Огляд ЗМІ

У ніч з 17 на 18 липня у Великій Багачці, в рекреаційній зоні на березі Псла відгримав музичний фестиваль «Багачка-Рок-Фест», організований ГО «Братерством учасників антитерористичної операції Полтавщини» за підтримки Полтавської обласної державної адміністрації, Великобагачанської районної державної адміністрації та місцевого санаторію «Псьол».

Подібний захід відбувався на цих теренах вперше, і дієслово «відгримів» ужите тут не випадково. Адже більшість колективів, представлених на фестивалі, виконували музику в «металевому» стилі. Учасників концерту, великобагачанську публіку та гостей краю привітали голова вищезгаданої громадської організації Віталій Турпітько та перший заступник голови РДА Анатолій Карпов.
Свою майстерність перед численною аудиторією демонстрували полтавські гурти Summer, «Хамелеон», «Молот Кашкарова», київські гурти  «Майор Пронін», «ТаРута» та інші більш, чи менш відомі колективи.
Поряд із музичною частиною, «Багачка-Рок-Фест» мав ще й розважальну, у вигляді усіляких атракціонів, та патріотично-виховну. На мультимедійному екрані демонструвалися фотороботи колишніх і нинішніх воїнів, зроблені ними під час боїв на сході України. Захід був безкоштовним, але в ході нього збиралися кошти на лікування поранених учасників АТО та ремонт техніки, яка зносилася та потребує капітального ремонту. Організатори пообіцяли відзвітувати про кількість зібраних коштів та їх використання.

http://www.adm-pl.gov.ua/news/u-velikiy-bagachci-vidbuvsya-blagodiyniy-festival-bagachka-fest
 

Популярні сторінки

Важливі посилання