logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

Святійший Патріарх Філарет освятив храм у місті Лубни

. Опубліковано у Огляд ЗМІ

3 жовтня 2015 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідав місто Лубни де здійснив  чин освячення новозбудованого храму на честь святого великомученика і цілителя Пантелеймона. Після освячення Предстоятель звершив у храмі Божественну літургію.

Його Святості співслужили: керуючий Полтавською єпархією архиєпископ Полтавський  і Кременчуцький Федір, архиєпископ Житомирський і Овруцький Ізяслав, настоятель храму протоієрей Володимир Ігнатович та численне духовенство Полтавської єпархії

На малому вході Святійший Патріарх Філарет нагородив настоятеля  храму протоієрея Володимира Ігнатовича правом носіння хреста з прикрасами.

За богослужінням молилася численна громада храму а також представники влади області і міста на чолі з Головою Полтавської ОДА Валерієм Головко.

Після заамвонної молитви Святійший Владика звернувся з проповіддю до вірян.

За сприяння у будівництві храму Святійший Владика відзначив  Лубенського міського голову Олександра  Грицаєнка та Тікірятнікова Володимира Васильовича - Орденом Георгія Побідоносця ,Кулика Василя Олександровича та Жадовець Дмитра Вікторовича – Орденом Миколая Чудотворця.

Завершилося богослужіння уставним многоліттям.

Прес-служба Полтавської єпархії

Джерело: http://cerkva.pl.ua/index.php?view=news&id_news=3&id_art_n=99&page=1

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання