logo tourism

  • репертуар
  • bilsk tour
  • 1 жовтня
  • 1 eneidazhovten
  • 1zovtenditu

Науково-популярні курси філологічного спрямування «Українська мова – крок до себе»

. Опубліковано у Оперативна інформація

31 січня 2017 року був підписаний меморандум про співпрацю між Полтавською обласною філією Всеукраїнського об’єднання «Рух захисту української мови» та Полтавською обласною універсальною науковою бібліотекою імені І. П. Котляревського. Метою цього меморандуму стала співпраця у сфері неформальної освіти, зокрема організація та проведення науково-популярного курсу філологічного спрямування «Українська мова – крок до себе»,

що має на меті поширення знань про українську мову серед населення м. Полтави, зокрема, про застосування української мови відповідно до вимог українського правопису, її роль у розвитку української культури та процесі згуртування української нації.

Заняття розпочалися 2 лютого 2017 року і проходять щовівторка у відділі обслуговування користувачів Полтавської ОУНБ імені І. П. Котляревського. Слухачами курсів стали мешканці міста, зокрема – лікарі, колишні військовослужбовці, бібліотекарі, пенсіонери та люди з числа вимушено переселених осіб з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО.

Крім занять в межах курсу відбуваються культурно-просвітницькі заходи, зокрема, пройшов вечір інтимної лірики «Розкажу тобі думку таємну...».

Проводить заняття викладач української та іноземних мов Полтавського університету економіки і торгівлі Олександра Юріївна Чорна.

Надійними помічниками у вивченні української мови стають численні книги з фонду бібліотеки – підручники, начальні посібники, словники, які працівники відділу обслуговування користувачів представляють на книжкових виставках спеціально для слухачів курсів.

Робота курсів висвітлюється в ЗМІ та на сайті Бібліотеки.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання