logo tourism

  • репертуар
  • bilsk tour
  • 1 жовтня
  • 1 eneidazhovten
  • 1zovtenditu

Про виступ оркестру народних інструментів «Пролісок» Дніпровської дитячої музичної школи № 6 ім. В.І. Скуратовського на сцені Полтавського музичного училища ім. М.В.Лисенка

. Опубліковано у Оперативна інформація

0001

12 травня 2017 року у приміщенні Полтавського музичного училища ім. М.В. Лисенка відбувся концерт лауреата всеукраїнських та міжнародних конкурсів оркестру народних інструментів «Пролісок» Дніпровської дитячої музичної школи № 6 ім. В.І. Скуратовського (керівник – Коритний А.П.).

Полтавських глядачів вразив надзвичайно цікавий та різноманітний репертуар колективу, в якому представлені аранжування класичних творів, обробки українських пісень, популярні естрадні та джазові мелодії. Оркестр відрізняється оригінальністю та високою виконавською майстерністю. Концертна програма включає понад 20 творів.

Оркестр народних інструментів «Пролісок» був створений у 1996 році викладачем Дніпровської дитячої музичної школи № 6 ім. В.І. Скуратовського Андрієм Петровичем Коритним, який є незмінним керівником колективу протягом двадцяти років. Концертмейстер оркестру – викладач по класу домри Наталья Хміль.

 За роки свого існування оркестр здобув перемогу на багатьох обласних, всеукраїнських фестивалях та конкурсах, постійно виступає з сольними програмами на кращих сценах Дніпропетровщини, гастролює по області та за її межами (Київ, Запоріжжя, Донецьк, Алушта, Бердянськ, Кривий Ріг, Кропивницький, Чернівці). Оркестр «Пролісок» здобув широку популярність серед професіоналів та любителів музики, двічі його сольні концерти були записані обласною студією телебачення. У 2004 році записано перший диск оркестру.

У складі колективу учні, випускники та викладачі дитячої музичної школи № 6 ім. В.І. Скуратовського, які грають на традиційних народних інструментах: баян, домра, балалайка.

Подібні заходи сприяють збереженню та розвитку національної культури, творчому зростанню художніх колективів, надбанню культурних цінностей та вихованню у підростаючого покоління любові до музичного мистецтва, формуванню й розвитку естетичних поглядів і художнього смаку.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання