logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • афіша БАРВИ

Творча зустріч з учасниками обласних змагань з пішохідного туризму Полтавщини

. Опубліковано у Оперативна інформація

Image000011

19 червня 2017 року відбулася творча зустріч студентів  та викладачів Гадяцького коледжу культури і мистецтв імені І.П. Котляревського з учасниками  обласних змагань з пішохідного туризму Полтавщини на території  Вельбівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Гадяцького районного відділу освіти.

Під час  зустрічі студенти різних спеціалізацій  коледжу презентували присутнім свою творчість, отримуючи  у відповідь гучні глядацькі оплески. Гості заходу, а це – представники учнівської молоді Лубенського, Хорольського, Миргородського, Зіньківського, Полтавського, Решетилівського районів нашої області, а також, міста Краматорськ Донецької області, виявили  неабиякий інтерес до діяльності навчального закладу. Тож маємо надію, що їх зацікавлення переросте у бажання навчатися в Гадяцькому коледжі культури  і мистецтв.

Саме таку впевненість у своєму вітальному слові до гостей висловив директор коледжу, заслужений працівник культури України А.М. Насменчук. А ще він висловив подяку котляревцям за гостинний прийом та закликав всіх присутніх  до подальшої співпраці.

 

Заступник директора коледжу
з практичного навчання 
С.П. Боцула

Популярні сторінки

Важливі посилання