logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

Через тридцять років …

. Опубліковано у Оперативна інформація

UCH 6240

Червень у навчальних закладах – це пора Останніх дзвінків, підсумкової атестації, державних іспитів, урочистостей з нагоди вручення атестатів і дипломів, словом, пора розставання зі своєю alma mater.

Але у багатьох навчальних закладах це ще і час зустрічей  випускників минулих років.

17 червня така зустріч відбулася і в Гадячі, на яку зібрались випускники 1987 року Гадяцького культурно-освітнього училища ім. І.П. Котляревського – так тоді називався навчальний заклад, котрі здобули освіту за спеціальністю «Клубний працівник, керівник оркестру народних інструментів».

Для всіх, хто зміг приїхати на цю зустріч, вона стала справді значною подією у їхньому житті – випускники-котляревці переглянули музейні експозиції коледжу, чорно-білі фотографії яких зберегли їх молодість, і кожен знайшов себе, юного, на світлинах, … спогади про викладачів, багатьох з яких вже сьогодні немає, однокурсників, згадки про перші творчі здобутки, про участь у мистецьких колективах та студентському житті…

По різному склались долі хлопців та дівчат, але більшість з них успішно працюють у теперішній час в галузі культури та освіти.

Сьогодні-ж їх рідний навчальний заклад – Гадяцький коледж культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського, приємно здивував своїх випускників ошатним зовнішнім виглядом, затишними аудиторіями, гарним гуртожитком, якого у «їх часи» ще не було.

І що важливо, – жоден з випускників  не пожалкував, про те, що 30 років тому прийшов навчатись саме до гадяцького училища. Мало того, сьогодні бувші наші студенти – активні пропагандисти серед молоді найкращого вищого навчального закладу, яким є Гадяцький  коледж культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського.

Директор коледжу, у 1984–1987 роках
–  класний керівник групи «народників»,
заслужений працівник культури України
 А. Насменчук

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання