logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • Афіша 111
  • Афіша-2222
  • 64761719 2234107123476657 5485113484024741888 n

Вітаємо з прем’єрою!

. Опубліковано у Оперативна інформація

Image00004

"Всі миші люблять сир" - чергова щира усмішка-мессидж у формі музичної казки на одну дію від режисера Полтавського обласного українського музично-драматичного театру ім. М. В. Гоголя, заслуженого діяча мистецтв України Владислава Шевченка і акторів.

Прем'єра (крайня у 81 театральному сезоні) буквально розворушила мам і тат, отже літо у розпалі, а малеча традиційно вимагає уваги. До театру із квітами до щойно народженої казки завітали усі, хто вірує і ще сумнівається, знає і може, шукає і знаходить краще у повсякденні. Бо не такий страшний вовк, чи у випадку з історією про мишей кіт, яким його уявляють. А віра у всеперемагаючу любов, із посиланням на самого В. Шекспіра тема вічна. У казці сваряться і за мить прощають, сумують і радіють, приймають доленосні рішення не вагаючись, і за короткий термін аналізують скоєне.

"Всі миші люблять сир" - у самій назві тема єднання. Без їжі, як то кажуть, простим смертним не до жартів, не те що любові. "Рокфор" - не найгірший варіант, ковбасний чи будь-який інший твердий з дірочками у такій собі приватній мишачій сироварні - причина усіх перипетій.

Що ж ми бачимо? Білі ви чи сірі ( як миші у виставі), добрі чи лихі, закохані чи розчаровані у всьому на світі - головний інстинкт,що зветься виживанням залишається в пріоритеті. А ще як подивишся, як апетитно, буквально за дві щоки гризуни наминають сир, мимоволі перед очима постають нинішні цінники на молочні продукти в магазинах. Хоча, здавалося б, корів в Україну не з Африки імпортують….та то вже зовсім інша історія (про наболіле).

У театрі ж можливо все. І сиру тут хоч відбавляй, і емоцій не мишачих скільки завгодно. Погано вам на душі - співайте й танцюйте як вся країна, боїтеся - подивіться ворогові в очі й минеться, не виходить - спробуйте з іншого боку. Частіше будьте дітьми у сприйнятті дорослого життя, бо добро, яке закладено у кожному з нас притягує подібне.

Ролі мишей виконують Ольга Чернявська , Лідія Кретова, Анна Денисенко, Тимофій Зінченко та ін., кумедні німі сценки, вокально-танцювальні номери, а ще романтика на балконі, чарівні перетворення в атмосфері повної таємничості, гра із глядачами у м'яча, неймовірно красномовні мишачі хвости… і ще багато сюрпризів.

" Всі миші люблять сир" і чекають глядачів, аби ним поділитись.

А.Горбаньова

Популярні сторінки

Важливі посилання