•  
  • 00205
  • 00203
     
  •  
  • 00204
  • 00202

Підсумки Відкритого обласного дитячо-юнацького конкурсу академічного сольного співу імені Володимира Путька

. Опубліковано у Оперативна інформація

logo4 листопада 2017 року концертна зала Полтавського музичного училища ім. М. В. Лисенка гостинно приймала юних вокалістів – талановитих учасників Відкритого обласного дитячо-юнацького конкурсу академічного сольного співу імені Володимира Путька учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.

Сьомий рік поспіль Полтавське музичне училище є творчим осередком вокального свята. За цей час у щорічному вокальному змаганні взяли участь більше двохсот вихованців шкіл естетичного виховання міста Полтава й області.

З 2015 року Відкритий обласний дитячо-юнацький конкурс академічного сольного співу уславлено ім’ям відомого викладача Полтавського музичного училища імені М.В. Лисенка, лауреата фонду імені Івана Козловського, заслуженого артиста України Володимира Пантелійовича Путька.

Більше тридцяти років свого життя Володимир Пантелійович присвятив служінню академічному вокальному мистецтву, натхненно виховував у стінах музичного училища молоді покоління співаків.

Серед відомих випускників Майстра – віце-президент Фонду імені І.С. Козловського, заслужений артист України Руслан Кадіров, солістка Полтавського академічного обласного музично-драматичного театру імені М.В. Гоголя, заслужена артистка України Маргарита Томм, викладач Національної музичної академії імені П.І. Чайковського Валентина Яценко-Андрєєва, лауреат всеукраїнських конкурсів, артист Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка Володимир Збаразький.

Гідно продовжують справу свого Вчителя молодші його учні, випускники училища, а тепер – студенти вищих музичних навчальних закладів України: Ангел Георгієв, Володимир Тишков, Анастасія Осінна, Ольга Курило та інші.

У Відкритому обласному дитячо-юнацького конкурсі академічного сольного співу імені Володимира Путька 2017 року виявили бажання взяти участь 43 вихованці початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Полтави та області – Кременчука, Гребінки, Карлівки, Великої Багачки, Кобеляк, Козельщини, Чутового.

Виконання творів класичного репертуару, дитячих пісень, обробок українських народних пісень та творів сучасних композиторів дало можливість юним конкурсантам повніше розкрити свої вокальні здібності, проявити музикальність та артистизм, і, долаючи хвилювання, продемонструвати набуті технічні навички.

Піднесено і зворушливо звучали зі сцени концертного залу училища твори В.-А. Моцарта, М. Глінки, Ц. Кюї, М. Лисенка, С. Гулака-Артемовського, а також, українські народні пісні та вокальні твори П. Майбороди, О. Білаша, А. Кос-Анатольського, І. Дунаєвського та інших видатних композиторів.

Слід зазначити, що переможці Відкритого обласного дитячо-юнацького конкурсу академічного сольного співу, як правило, у подальшому стають студентами Полтавського музичного училища ім. М.В. Лисенка, успішно продовжуючи навчання на вокальному відділі.

Журі конкурсу, до складу якого увійшли народна артистка України Н.В. Ножинова (голова журі), заслужений працівник культури України М.М. Демченко, заслужена артистка України Л.Г. Лук’янова, голова циклової комісії «Спів» О.І. Бугай та викладачі циклової комісії «Спів» Полтавського музичного училища ім. М.В. Лисенка Є.М. Нагорний і С.Г. Рубан, визначили переможців вокального змагання.

За рішенням журі переможцями Відкритого обласного дитячо-юнацького конкурсу академічного сольного співу імені Володимира Путька 2017 року стали:

Молодша вікова категорія (8 – 11 років)

I місце

Магніцький Андрій (Полтавська ДМШ № 1 ім. П.І. Майбороди)

Викладач – Ревека Данило Миколайович

Концертмейстер – Єфремова Наталія Валентинівна

Чирок Андрій (Чутівська ДМШ)

Викладач – Водяницька Ольга Сергіївна

Концертмейстер – Максименко Інна Геннадіївна

II місце

Чекіні Світлана («Мала академія мистецтв» ім. Раїси Кириченко)

Викладач – Пєлєвіна Юлія Володимирівна

Концертмейстер – Водолазова Олена Олексіївна

Срібна Маргарита («Мала академія мистецтв» ім. Раїси Кириченко)

Викладач – Ляпкіна Анастасія Романівна

Концертмейстер – Хомік Людмила Віталіївна

Таранов Любомир (Вокально-хоровий колектив «Домінус», м. Полтава)

Викладач – Христиченко Руслан Іванович

Концертмейстер – Рідкобород-Таранова Людмила Володимирівна

ІІІ місце

Латишева Софія ( Великобагачанська ДМШ ім. Ф.Д. Кушнерика)

Викладач – Криндач Юлія Петрівна

Концертмейстер – Гирка Віра Анатоліївна

Липовенко Анастасія («Мала академія мистецтв» ім. Раїси Кириченко)

Викладач – Дроздова Вікторія Олександрівна

Концертмейстер – Полторапавлова Марина Вікторівна

Отич Діана («Мала академія мистецтв» ім. Раїси Кириченко)

Викладач – Дроздова Вікторія Олександрівна

Концертмейстер – Полторапавлова Марина Вікторівна

Дипломанти конкурсу (IV місце)

Карченкова Марія (Кременчуцька ДМШ № 2)

Викладач – Титова Наталія Іовна

Концертмейстер – Сатлаєва Олена Ярославівна

Височинська Емілія (Карлівська ДМШ)

Викладач – Приложенко Тетяна Вікторівна

Концертмейстер – Лисовська Катерина Олександрівна

Закладна Анастасія (Великобагачанська ДМШ ім. Ф.Д. Кушнерика)

Викладач – Іщук Тетяна Вікторівна

Концертмейстер – Серьожкіна Марина Григорівна

Середня вікова категорія (12 – 15 років)

I місце

Худар Усама Раад («Мала академія мистецтв» ім. Раїси Кириченко)

Викладач – Дроздова Вікторія Олександрівна

Концертмейстер – Полторапавлова Марина Вікторівна

Мреква Олександра (Карлівська ДМШ)

Викладач – Приложенко Тетяна Вікторівна

Концертмейстер – Мреква Олена Валентинівна

Опошнян Єгор («Мала академія мистецтв» ім. Раїси Кириченко)

Викладач – Михайлова Наталія Володимирівна

Концертмейстер – Желєзняк Аліна Андріївна

II місце

Хачатрян Аміна (Кобеляцька ДМШ)

Викладач – Танська Антоніна Андріївна

Концертмейстер – Татарко Вікторія Михайлівна

Писаренко Софія (Полтавська ДМШ № 1 ім. П.І. Майбороди)

Викладач – Пономарьова Наталія Вікторівна

Концертмейстер – Мінаєва Жанна Миколаївна

Іващенко Микита («Мала академія мистецтв» ім. Раїси Кириченко)

Викладач – Пєлєвіна Юлія Володимирівна

Концертмейстер – Водолазова Олена Олексіївна

III місце

Панасенко Катерина (Карлівська ДМШ)

Викладач – Приложенко Тетяна Вікторівна

Концертмейстер – Лисовська Катерина Олександрівна

Марцимов Даниіл («Мала академія мистецтв» ім. Раїси Кириченко)

Викладач – Михайлова Наталія Володимирівна

Концертмейстер – Желєзняк Аліна Андріївна

Терещенко Вікторія («Мала академія мистецтв» ім. Раїси Кириченко)

Викладач – Хміль Радмила Олександрівна

Концертмейстер – Тукало Рената Олександрівна

Дипломанти конкурсу (IV місце)

Білоусов Олександр (Великобагачанська ДМШ ім. Ф.Д. Кушнерика)

Викладач – Серьожкіна Антоніна Олексіївна

Концертмейстер – Серьожкіна Марина Григорівна

Живолуп Даша (Великобагачанська ДМШ ім. Ф.Д. Кушнерика)

Викладач – Серьожкіна Антоніна Олексіївна

Концертмейстер – Серьожкіна Марина Григорівна

Мартиненко Ярослава (Карлівська ДМШ)

Викладач – Приложенко Тетяна Вікторівна

Концертмейстер – Лисовська Катерина Олександрівна

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання