logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • Афіша 111
  • Афіша-2222
  • 64761719 2234107123476657 5485113484024741888 n

«Останню любов гетьмана» Полтавський театр показав у Києві

. Опубліковано у Оперативна інформація

Прем’єрний показ вистави влаштували полтавські актори  на київській сцені. В національному театрі імені Івана Франка актори Полтавського обласного  театру імені Гоголя показали «Останню любов гетьмана». Докладніше про враження киян від роботи наших земляків дивіться далі в сюжеті.

Вистава «Остання любов Гетьмана»  розповідає історію про життя та діяльність Івана Мазепи. Головна роль – цікава і водночас важка, говорить заслужений артист України Василь Голуб. Адже образ Мазепи, каже, досить суперечливий.

Василь Голуб, народний артист України: Після того, як з Мазепи стали «відмивати» бруд, то це, мабуть, перша роль у цій виставі, де він з позитивної сторони описується. Тому у мене така відповідальність, що б не «переборщити». Всякий він був.

З кожним новим показом виставу удосконалюють.

Сергій Павлюк, режисер-постановник п’єси «Остання любов Гетьмана»: Виставу я поставив 2 роки тому. Я пам’ятаю, як я все робив. А тепер зможу подивитися збоку, переосмислити  картинки, динаміку вистави: де можна покоротити, що можна ще змістити, щоб вона була ще цікавішою, чистішою. Відшліфувати.

Драматург Анатолій Крим, за мотивами якого поставили виставу «Остання любов Гетьмана», каже: полтавським артистам вдалося втілити в життя його задумку.

Анатолій Крим, драматург, автор п’єси «Остання любов Гетьмана»: Я вважаю, що Сергій Павлюк дуже добре поставив цю п’єсу, я би хотів з ним надалі співпрацювати, і я думаю, що буде така співпраця.

Столичні глядачі поділилися враженнями від побаченого.

Голос:  То, что я увидела, это, конечно, очень хорошо, оригинально, красочно. И, сточки зрения истории, мне кажется, правдиво.

Голос:  Я часто ходжу в театр. І я вже дуже давно такої сильної вистави не бачив. Молодці!

Голос:  Я бачила багато вистав, але такого я не очікувала. Тим паче, здавалося, що це Полтава… Далеко від Києва… Ах-ах-а…

Полтавський академічний обласний музично-драматичний театр імені Гоголя виступив у столиці вперше. У гастролях взяли участь близько 30-ти акторів.

Матеріал на сайті Філії ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Популярні сторінки

Важливі посилання