logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

Кошти, зібрані полтавцями, передали родинам двох загиблих Героїв – Сергія Лимаря та Миколи Чепіги

. Опубліковано у Оперативна інформація

img 20140826 113214Кошти, зібрані діячами культури Полтави під час масових заходів до Дня Незалежності, сьогодні передали родинам двох захисників Полтавщини, що загинули на Сході.

Голова Полтавської обласної державної адміністрації Віктор Бугайчук сьогодні зустрівся з родиною загиблого захисника нашого краю Сергія Лимаря, якого відспівували в Свято-Успенському соборі Полтави на День Незалежності.

Як відомо, 25-річний полтавець Сергій Лимар загинув 21 серпня під час антитерористичної операції на Сході України, потрапивши під артилерійський обстріл.

Голова ОДА зустрівся з мамою, бабусею та сестрою загиблого Героя. Передав 10 265 гривень, які зібрала громадськість Полтави під час урочистостей на День Незалежності, а також пообіцяв встановити за бюджетні кошти пам'ятник та огорожу на могилі Сергія.

Також голова ОДА зустрівся з Іриною Чепігою, дружиною іншого полтавського Героя – бійця добровольчого батальйону «Айдар», який загинув 17 червня на околиці Луганська.

У 36-річного захисника залишилося дві донечки та дружина. Віктор Бугайчук висловив слова співчуття родині та передав 10 266 грн., зібраних громадою Полтави. Також діячі культури подарували донечці Миколи Чепіги вишиванку та український віночок. Голова ОДА цікавився, чи виконують соціальні служби свої зобов'язання перед родиною відповідно до законодавства про надання підтримки. Ірина Чепіга сказала, що їй допомогли оформити пенсію та виплатили допомогу.

Вдова попросила сприяння в тому, аби встановити пам'ятну дошку на будівлі школи, де навчався Микола Чепіга. Голова ОДА сказав, що це обов'язково буде зроблено за кошти бюджету.

Віктор Бугайчук вважає: Полтавщина має пам'ятати своїх Героїв і дуже важливо займатися патріотичним вихованням саме на прикладі такої самовідданої любові до рідного краю, яке мали наші воїни. Також обов'язок кожної установи області, кожного полтавця оточити теплом та турботою сім'ї загиблих Героїв-захисників.

Голова ОДА дав доручення своїм службам у найкоротші терміни підготувати розпорядження про вшанування пам'яті захисників Вітчизни, що загинули в АТО, врахувавши побажання родин щодо увічнення пам'яті їхніх рідних.

Як відомо, під час урочистостей до Дня Незалежності в Полтаві проходила доброчинна акція зі збору коштів родинам загиблих учасників АТО.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання