logo tourism

 • афіша Кочубеївскі скарби.11JPG
 • 25 квітня
   
   
 • укргрузфест2019jpg
 • кабачок 2019 1
 • 5 конкурсів Гадяч
 • Афіша 24

День Знань у Гадяцькому училищі культури ім. І.П. Котляревського

. Опубліковано у Оперативна інформація

uch 2243Свято Знань у Гадяцькому училищі культури ім. І.П. Котляревського пройшло святково й урочисто.
З вітальним словом до викладачів, студентів, присутніх на святі батьків звернувся директор училища, заслужений працівник культури України Анатолій Миколайович Насменчук.

Він зазначив, що нинішній навчальний рік розпочинається в умовах складної суспільно-політичної ситуації, коли українці зі зброєю в руках захищають цілісність території і незалежність української держави. Завтрашній день країни залежить від наполегливої праці кожного працівника – викладача і студента у тому числі.
Анатолій Миколайович вручив почесні грамоти викладачам за високий професіоналізм та сумлінне виконання службових обов'язків у минулому навчальному році. Грамотами були нагороджені студенти, які мають найвищий рейтинг успішності, іменні стипендіати стипендій імені І.П. Котляревського та І.Х. Тендітника, Світозара Остиста та Людмила Кіяшко, дівчата також відзначені і за активну участь у громадському житті навчального закладу та за культурно-мистецьку діяльність.
З вітальним словом до присутніх на святі звернулися ветеран праці, колишня випускниця, викладач училища Тетяна Полікарпівна Шкурпела та студентка ІV курсу спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» Людмила Кіяшко.
Перший урок – Урок Знань «Україна – єдина країна», провела викладач історії О.А. Коростіль.
Проникливо звучали слова про Україну ведучих святкового заходу, студентів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Євгена Максименка та Анжели Шпак. Зворушливо прозвучала пісня на вірші В. Крищенка у виконанні студента ІV курсу спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» Артема Шмигленка.
Котляревці хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять тих, хто віддав своє життя за незалежне майбутнє нашої Батьківщини.
«Слава Україні! Героям слава!», – таким загальними вигуком завершився урок миру у Гадяцькому училищі культури ім. І.П. Котляревського.

О.А. Коростіль –
завідуюча денним
відділенням Гадяцького
училища культури
ім. І.П. Котляревського

Популярні сторінки

Важливі посилання