logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

Перегляд літератури «Бібліотека на долоні»

. Опубліковано у Оперативна інформація

Image00007

До Всеукраїнського дня бібліотек  відділ обслуговування користувачів Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. П. Котляревського презентував перегляд літератури «Бібліотека на долоні» (з фондів ПОУНБ імені І.П.Котляревського).

З 22 по 30 вересня у відділі обслуговування користувачів відвідувачі мали можливість ознайомитися з незвичними книгами, представленими на перегляді літератури «Бібліотека на долоні» (з фондів ПОУНБ імені І.П.Котляревського). Незвичайність їх полягає у їхньому розмірі. Всі вони маленькі за форматом, а є й зовсім крихітні (найменша з них має довжину 5,7 см, ширину – 4,3 см). Тому багато з них дійсно вміщуються на долоні.
У порівнянні з великими за форматом книгами ці маленькі скарбнички знань – немовби яскравий бісер в намисті книжкових коштовностей.
Експозиція поділена на декілька розділів, кожен з яких окремо представляє певну тематику: історичну, правову, медичну, географічну, філософську, літературознавчу, художню. Ці книги-крихітки користуються попитом, тому що мають пріоритет, а саме: їх можна взяти з собою на прогулянку, у відрядження, в цікаву подорож, з ними й працювати, й відпочивати легко.
Підготувала відкритий перегляд літератури бібліотекар відділу обслуговування користувачів Н.В. Рой.

 

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання