logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

«Занадто веселу ніч» провів Олександр Любченко – провідний актор музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя, з нагоди 50-ліття від дня народження

. Опубліковано у Оперативна інформація

img 0568

5 жовтня свій 50-річний ювілей відсвяткував Олександр Любченко – актор, майстер сцени та режисер Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя. Олександр Віталійович – багатогранна особистість, яка не обмежується акторством у театрі.

Митець ставить вистави, займається педагогічною діяльністю (керівник ІІІ курсу акторської майстерності у Полтавському музичному училищі ім. М.В. Лисенка), є художнім керівником народного театру імені Якова Орлова міського Будинку культури, головним режисером і керівником постановочної групи АТ «Національний Сорочинський ярмарок», завжди у професійному тонусі та на вістрі мистецьких подій.
Олександр Віталійович вирішив відзначити день народження з найближчими людьми у надзвичайний для пересічної людини, але такий прийнятний для артиста з великої букви спосіб – звичайно ж, на сцені, адже вона – справа всього його життя. Для бенефісу було обрано виставу «Занадто весела ніч», ліричну комедію, зі, здавалося б, простим сюжетом, але глибокий психологічним підтекстом. Ювіляр, виступивши режисером-постановником вистави та виконавцем головної ролі, представив у всій красі яскраві грані акторського обдарування, що дає можливість владарювати над людськими емоціями і почуттями: спочатку глядачам було весело, але поступово грайливий настрій перейшов у смуток, професійна гра акторів змусила аудиторію замислитись над складними питаннями морально-етичного плану, що спричинені переплетінням людських доль та складністю особистісних стосунків.
Окрім колег ювіляра по «гоголівському» цеху, на сцені цього вечора полтавська публіка побачила популярного актора театру і кіно Анатолія Кота, який, як зізнався Олександр Віталійович, став не лише його партнером по сцені, але й хорошим другом. У виставі також грали дружина Олександра Віталійовича, актриса полтавського театру Тетяна Любченко, актор Сергій Озерянко і випускниця курсу ювіляра, яка поповнила когорту гоголівців після закінчення музичного училища, Анна Харченко.
Після закінчення вистави звучали привітання на адресу Олександра Любченка від начальника управління культури Полтавської обласної державної адміністрації Геннадія Фасія, керівника проекту «Сорочинський ярмарок» Світлани Свищевої, директора Полтавського академічного обласного театру ляльок Ірини Чернікової, директора Полтавського музичного училища ім. М.В. Лисенка Миколи Демченка. Творчі привітання приготували колеги-однодумці – гоголівці, представники творчих колективів народного театру імені Якова Орлова, Театру на Павленках та Полтавського общинного єврейського театру «А ідіше мазл» імені В. Бурлаки.
«Моє головне досягнення те, що я займаюся улюбленою справою, роблю те, що подобається не лише мені, а й людям з якими працюю, глядачам, які приходять на вистави. Але найголовніше досягнення – це моя сім'я, батьки, яких я люблю і поважаю, любляча дружина, улюблена донька», – зізнався зі сцени ювіляр.

img 0385img 0407img 0443img 0472
У цьому контексті не можна не згадати про ще одну приємну подію, адже цей вечір був ювілейним й у мами Олександра Віталійовича. Найрідніша людина, яка дала життя улюбленцю багатьох, була поруч зі своїм сином, розділила його успіх, отримала привітання від колег і прихильників його творчості.
В атмосфері добра, любові та святкового піднесення завершився ювілейний вечір Олександра Любченка. Вінцем мистецького дійства стали гучні овації ювіляру та позитивні емоції полтавців, які залишаться гарними спогадами, а у майбутньому, сподіваємось, зміняться на нові приємні враження від наступних театральних подій.

За матеріалами О. Коваленко –
керівника літературно-драматургічної частини
театру ім. М.В. Гоголя
Фото Ольги Коваленко

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання