logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

Вітаємо гоголівців з черговою перемогою!

. Опубліковано у Оперативна інформація

Image00301

Виступивши вперше на VIII театральному фестивалі Міжнародного Чорноморського клубу «HOMO LUDENS», що проходив на базі Миколаївського художнього академічного російського драматичного театру з 3 по 12 жовтня 2014 року, гоголівці завоювали три нагороди і спеціальний диплом.

На суд миколаївського глядача колектив полтавського театру представив прем'єру «Наймичка» за п'єсою І. Тогобічного за твором Т. Шевченка (режисер — Владислав Шевченко).

Гоголівці зіграли виставу двічі – вдень для учнів та студентів, ввечері для більш досвідченої дорослої публіки. Навдивовижу тепла та мистецька атмосфера надихала акторів віддавати свої емоції, отримуючи схвальні оплески у відповідь.
Результатом поїздки, окрім прихильного ставлення глядачів, стало визнання гоголівців професійним журі, головою якого був непересічна особистість театрального процесу, заслужений діяч мистецтв України Василь Неволов.
— Я вже третій рік поспіль житиму післясмаком від побаченого оновленого театру Гоголя, - поділився своїми враженнями після побаченої вистави «Наймичка» Василь Васильович. — Вперше, коли приїздив на прем'єру вистави О. Дзекуна «Соло для годинника з передзвоном», вдруге — після «Едіт Піаф», представленої на фестивалі «Тернопільські театральні вечори. Дебют», втретє — власне після «Наймички». В цій виставі є головне — ансамбль акторський, глибина акторського переживання. Старше покоління надійно тримає «конструкції» полтавського театру, а молодь також прагне бути їм під стать. Гарних слів заслуговує хореографія, вона є однією з основних домінант вашої вистави.

image00001image00002image00003image00004image00005


Після теплих слів на адресу творців вистави доречно все ж таки згадати про нагороди, що отримав полтавський театр на фестивалі «HOMO LUDENS-2014». Кращими у номінаціях «Краща жіноча роль другого плану» та «Краща чоловіча роль другого плану» відзначили народних артистів України, «золотий фонд» нашого театру Неллі Ножинову та Василя Голуба. Їхня органічна гра та природне поводження на сцені, прекрасні пісні та тонкі гумористичні моменти зачаровували, придавали виставі особливого шарму.
Перемогли гоголівці і в номінації «Кращий акторський ансамбль» (режисер Владислав Шевченко). Нагородили полтавський театр на цьому фестивалі спеціальним дипломом «За вірність традиціям українського музично-драматичного театру».

Ольга Коваленко,
керівник літературно-драматургічної
частини театру ім. М.В. Гоголя

Сюжет: телеканал «Телевізійні новини Миколаївщини».

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання