logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • Афіша 111
  • Афіша-2222
  • 64761719 2234107123476657 5485113484024741888 n

На Покрову у Колегіумі мистецтв у Опішні святкували День художника

. Опубліковано у Оперативна інформація

image00001

14 жовтня 2014 року в Державній спеціалізованій художній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського цікаво і змістовно відбулися святкування з нагоди свята Святої Покрови та Дня художника.

Урочистості розпочали зі святкової лінійки, на яку були запрошені учні, батьки, гості. Присутніх вітали: чарівна Осінь (Анастасія Жижура, учениця 10 класу); Художник та його тендітна Муза (Ростислав Федоша, учень 7 класу, Мар'яна Пошивайло, учениця 5 класу); Веселка та її кольори (Анна Ільїна, учениця 6 класу та дівчатка 1 класу, класний керівник Кужим В.І., вихователь Канівець Н.І.); веселий Олівець (Давид Фоменко, учень 7 класу).
З молитвою, про мир в Україні, зверталася до Матері Божої учениця 2 класу Анастасія Піньковська. Андрій Карпович та Анастасія Бойко емоційно декламували вірші та прославляли мистецтво. Ведучі свята, учні 9 класу Олег Северин та Інна Мягченко, запросили до слова, для нагородження, кращих працівників навчального закладу, директора Колегіуму мистецтв - Овчаренко Л.М. та заступника директора з мистецьких дисциплін - Матвійчук Н.В.
Педагогів та учнів Колегіуму мистецтв привітали й вручили подарунки представники Громадського об'єднання «Столичні ініціативи»: керівник проекту «Парад вишиванок» і фестивалю «Писанки» - Юлія Яткевич, керівник фестивалю «Святого Миколая» - Альона Поліщук.
У своєму виступі Малько Михайло Якович – головний спеціаліст відділу охорони культурної спадщини та культурної політики управління культури Полтавської обласної державної адміністрації, подякував педагогічному колективу Колегіуму за багаторічну, плідну співпрацю по відродженню національних традицій та збереженню ремесел рідного краю.
Зі святом привітав перший заступник голови райдержадміністрації Панченко Віталій Григорович, який вручив першокласникам солодкий подарунок.

image00002image00003image00004image00005


Талановитий опішненський художник Андрій Штанько, у своєму виступі, звернувся до дітей із закликом любити мистецтво і розвивати свій талант. Заслужені майстри – корифеї гончарної справи: Китриш М.Є., Омельяненко В.О., Пошивайло М.Г. та майстер-вишивальник Гринь Г.П., побажали учням та майстрам Колегіуму успіхів у мистецтві.
У школі відбулися конкурси й творчі виставки: осінніх та українських віночків, ретро-виставка «Нове життя старих речей», перша персональна виставка творчих робіт першокласників, посвята учнів першого класу в юні гончарики, на яку були запрошені батьки і гості. Вони стали учасниками акції «Подаруй долоньку».
Свято вдалося на славу!

Популярні сторінки

Важливі посилання