logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

Відбувся конкурс патріотичної пісні та поезії «Слава героям – захисникам Вітчизни».

. Опубліковано у Оперативна інформація

Image00006

22 жовтня 2014 року у концертному залі Полтавського музичного училища ім. М.В. Лисенка відбувся традиційний конкурс «Слава героям – захисникам Вітчизни» патріотичної пісні та поезії. Цього року конкурс мав особливе забарвлення, тому що був присвячений вшануванню пам'яті героїв, які віддали своє життя за свободу,

незалежність та цілісність рідної України і проходив напередодні 70-ї річниці вигнання нацистських окупантів з України.
Організаторів та учасників конкурсу привітала заступник голови постійної комісії з питань освіти, науки та культури Полтавської обласної ради І.В. Балибіна. Ірина Вікторівна висловила щирі слова подяки викладачам та студентам училища за значну роботу з патріотичного виховання молоді, чітку громадянську позицію, щиру благодійну допомогу постраждалим у зоні АТО, що проходить на Сході нашої країни. Директор училища, заслужений працівник культури України М.М. Демченко, вітаючи учасників конкурсу, наголосив, що цей захід проводиться у той час, коли ідея національної єдності набуває особливого значення, а підготовча робота до проведення конкурсу засвідчила щире прагнення молодого покоління – студентів училища, жити, працювати у самостійній, соборній, європейській державі Україна.

Image00001Image00002Image00003Image00005Image00007Image00008Image00009Image00010Image00011Image00012
Дійсно, студенти з надзвичайним ентузіазмом та відповідальністю поставились до участі у конкурсному заході, дуже відповідально готували виступи, підбирали вірші та пісні, які по особливому впливають на почуття та сприяють піднесенню патріотичного духу лисенківців.
Студенти Вікторія Тищик та Яна Сліпченко використовували у літературно-музичній композиції власні вірші, Катерина Боскіна та Володимир Солодовніков написали пісні та зробили аранжування й оркестровку авторських творів «Храм душі» та «Мамо, я повернусь».
Більше всього вразила театралізована постановка «Барикада» з піснею «Ми йдем вперед» (І–А курсу), запам'ятались пісенно-музичні композиції «Наша доля – Україна й воля» (ІІ–В курсу), «Ні – війні!» (І–В курсу), «Лист у майбутнє» (ІІІ–А курсу), «Все буде добре!» (ІV–В курсу), «Побратими мої, об'єднайтесь!» (І–Б курсу).
Рішення журі, до складу якого увійшли представники адміністрації, профспілкового комітету та студентської ради навчального закладу, було одноголосним: всі учасники конкурсу – переможці. За пропозицією студентської ради училища, яку підтримали всі конкурсанти, було прийнято рішення призові кошти перерахувати благодійному фонду «Сильні духом» для підтримки онкохворих дітей, які проживають у зоні АТО.


Н.В.Дунаєва – методист
Полтавського музичного училища
ім. М.В.Лисенка

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання