logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • афіша БАРВИ

Американський посольський фонд зі збереження культурної спадщини оголошує конкурс проектів на 2015 рік

. Опубліковано у Оперативна інформація

usaЩоб взяти участь у конкурсі, будь ласка, надішліть заявку та кошторис за зразками, які знаходяться у колонці «Більше інформації» на сторінці http://ukrainian.ukraine.usembassy.gov/uk/ambassadors-fund.html. Заявка та додатки приймаються лише в електронному вигляді. Надішліть пакет документів до 8 грудня 2014 року за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Посольський фонд США збереження культурної спадщини (AFCP) підтримує збереження пам'яток культури та традиційних мистецьких форм.

З 2001 року Посольський фонд США збереження культурної спадщини надав фінансову підтримку більш як 800 проектам із понад 120 країн.

Підтримані проекти налічують відновлення стародавніх та історичних будівель, оцінку та збереження рідкісних рукописів і музейних колекцій, охорону важливих археологічних розкопок та документування зникаючих традиційних ремесел і корінних мов.

Понад $46 мільйонів доларів, які сукупно вкладено у ці проекти, демонструють повагу Сполучених Штатів до культурної спадщини інших країн.

Популярні сторінки

Важливі посилання