logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

75-річний ювілей народного артиста України Юрія Попова відсвяткували показом знакової для актора вистави «Мартин Боруля»

. Опубліковано у Оперативна інформація

0001

Свій ювілей провідний артист Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя, народний артист України Юрій Попов відсвяткував у колі шанувальників його таланту — глядачів, рідних, друзів та колег. З нагоди свята у Полтавському міському Будинку культури було показано знакову для театру та самого актора виставу із 43-річною сценічною історією «Мартин Боруля».

Перед початком вистави відбулися урочистості. Ювіляра живим подарунком (квітковою рослиною) привітав начальник управління культури Полтавської облдержадміністрації Геннадій Фасій. «Ми всі пам'ятаємо, як минулого року святкували 50-річний ювілей творчої діяльності Юрія Васильовича, організували фотовиставку, за допомогою якої можна було в уяві відтворити персонажів, яких він зіграв за роки праці у полтавському театрі, — згадував Геннадій Іванович, — головне, що у цього талановитого актора є сили творити, радувати нас новими роботами, виходити до глядача кожного разу з неперевершеними емоціями та творчим запалом».
Від імені колег, які кожного дня виходять поруч з ним на сцену, актора привітав голова профспілкового комітету театру Сергій Озерянко.
Юрій Васильович не уявляє свого життя без сцени, улюбленого театру та глядачів. Пройшовши значний творчий шлях, він не збирається зупинятися на досягнутому, плекає свої зіграні ролі у душі, де для кожної з них відведено особливе місце, мріє про нові – які неодмінно мають з'явитися у чималому переліку робіт актора. А кому як не режисеру допомагати у такому творчому бажанні ювіляра.
«Людина створена для щастя, як птах для польоту, — такими словами розпочав своє вітальне слово виконуючий обов'язки головного режисера театру Владислав Шевченко, — Юрій Васильович знайшов своє щастя у своїй професії. Він зміг долетіти до таких висот, де побувати не кожному судилося. Він знайшов свій простір, де за його творчим польотом спостерігають тисячі глядачів. Тому бажаємо йому вільного польоту душі, попутного вітру у творчості, бурі емоцій від вдячних глядачів і безмежне небо любові рідних. Творчого неспокою у серці і миру навколо!
Хоча щоденно Юрій Васильович відчуває динамічний плин життя і прожиті роки додають досвіду, актор душею завжди залишається молодим. Він звик бути на сцені, а сцена для нього – це святе місце, він віддається справі свого життя повністю, завжди виходить до глядачів з упевненістю, натхненністю, з відкритим серцем.
Талант, багаторічний досвід й акторська майстерність Юрія Васильовича — одні з тих цеглин, на яких тримається фундамент традицій полтавського театру. Майстер сцени по праву вважається корифеєм полтавської сцени, віддано служить улюбленому глядачу, вічному мистецтву.
Спілкуючись з Юрієм Васильовичем усвідомлюєш, що багато молодих людей можуть позаздрити його енергійності, запалу, прагненню до нових театральних робіт та безмежній любові до акторської справи.

За матеріалами О. Коваленко

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання