logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • Афіша 111
  • Афіша-2222
  • 64761719 2234107123476657 5485113484024741888 n

Про перегляд фільму "Поводир" працівниками культури

. Опубліковано у Оперативна інформація

Працівники управління культури облдержадміністрації, керівники та спеціалісти обласних закладів, установ культури та мистецтва підтримали вітчизняного кінематографа та колективно переглянули 24 листопада 2014 року український історичний драматичний ільм режисера і сценариста Олеся Саніна «Поводир», в основу сюжету якого покладено мандри Радянською Україною американського хлопчика та українського сліпого музики у час початку Голодомору в Україні.

Для працівників культури, особливо після відзначення Дня пам'яті жертв голодоморів, бо майже всі заклади та установи долучились до відзначення цієї трагічної дати, цей перегляд дуже важливий. Тема кобзарства, творчість яких в усі часи була провідником національного патріотичного духу, розкрита з такою глибиною, що сьогодні по-новому необхідно презентувати мистецький напрямок кобзарства.
Без перебільшення - перегляд кінострічки не залишив байдужим нікого, а працівникам культури та мистецтва, які і є носіями та пропагандистами національної ідеї, необхідно і свою значимість відчувати у суспільстві. Саме тому по-завершенню перегляду драми оплески вдячних глядачів на адресу і постановників, і акторів, і всіх тих славних людей, які долучилися до створення цієї кінострічки, звучали щиро. Про те глядачі щиро сподіваються, що в подальшому відбудуться творчі зустрічі із режисером Олесем Саніним і буде змога поставити питання, на які очікують цікаві відповіді.

Популярні сторінки

Важливі посилання