logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • афіша БАРВИ

Люди з обмеженими фізичними можливостями з усієї України зібралися разом на щорічний творчий фестиваль «Сузір'я мрій - 2014»

. Опубліковано у Оперативна інформація

Люди з обмеженими фізичними можливостями з усієї України зібралися разом на щорічний творчий фестиваль «Сузір'я мрій - 2014» 26 листопада у Будинку культури села Засулля відбувся традиційний Відкритий регіональний фестиваль творчості людей з обмеженими фізичними можливостями «Сузір'я мрій», який зібрав понад 120 учасників. Організатором заходу виступив Лубенський районний осередок Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» (ВОІ СОІУ) за підтримки Лубенських райдержадміністрації та райради, а також Полтавського обласного осередку ВОІ СОІУ.

Приємно зазначити, що з року в рік Лубенський фестиваль збирає все більше друзів з різних куточків України. Так, цього року, окрім представників організацій інвалідів Полтавщини, своїми творчими здобутками ділились гості з Кіровограду, Львівщини та Чернігівщини. Загалом, у фестивалі взяли участь представники 13-ти міст 4-х областей України.

Перед початком фестивалю в фойє Будинку культури було також розгорнуто виставку, на якій були представлені роботи живопису та декоративно-прикладної творчості. У фестивальній програмі були широко представлені усі заявлені номінації: поетична й пісенна творчість, хореографія та театральний жанр. Загалом, виступи учасників тривали близько п'яти годин. Ведучою заходу була чарівна Вікторія Широконос - голова Лубенського міського осередку ВОІ СОІУ. Вітаючи учасників заходу, голова райдержадміністрації Роман Сидоренко подякував усім, хто зміг згортуватися і сприяти проведенню фестивалю та відзначив силу духу та ентузіазм його учасників.
На початку дійства з вітальними словами до гостей та учасників фестивалю звернулися голова ПОО ВОІ СОІУ Сергій ЧУМАК, гість з Кіровограду - отець Іван, представник народного депутата ВРУ К.Іщейкіна - Роман Сендзюк, голова Лубенської РДА Роман Сидоренко та т.в.о. голови Засульської сільської ради Ольга Киба. Усі виступаючи висловлювали відверте захоплення талантами та незламною силою духу учасників творчого заходу та бажали їм здоров'я й подальших творчих здобутків.

Цікаві номери продемонстрували на фестивалі представники Лубенського району: чудовим співом чарували глядачів Людмила Павлик та Валентина Єфремова; емоційними були поетичні читання від Катерини Якименко та Сашка Стефанського; повеселив гумор від Івана Кривохижі; музичні композиції глядачам подарували Альона Погоріла (бандура) та Аня Дакало (гітара). І, звісно, нікого не залишив байдужим виступ Надії Стефанської, яка декламувала вірш Людмили Павлик, присвячений пам'яті Галини Несмашної - засульської поетеси та активної учасниці багатьох заходів для людей з інвалідністю, яка, на жаль, цього року відійшла у вічність.

У завершальному слові голова ЛРО ВОІ СОІУ Тетяна Погоріла висловила щиру подяку за підтримку усім, хто допоміг фестивалю відбутися, зокрема, це очільники Лубенських райдержадміністрації та райради - Роман Сидоренко та Олександр Темченко, начальник відділу культури та туризму Лубенської райдержадміністрації Людмила Пазенко, начальник управління праці та соціального захисту населення Наталія Ісієнко, директор Територіального центру соціального обслуговування населення Наталія Хомкіна, т.в.о. голови Засульської сільради Ольга Киба, а також підприємці Антон Герга, Олег Шевелинда, Людмила Андрєєва, підприємство «Лубенський хлібзавод», директор сільського Засульського БК Наталія Ляшенко разом зі своїм колективом та звукорежисер Юрій Тесленко.

На згадку про Відкритий регіональний фестиваль творчості людей з обмеженими можливостями «Сузір'я мрій» усі його учасники - і ті, що виступали на сцені, і ті, що демонстрували свою майстерність на виставці творчих робіт, отримали квіти та «Подяки за активну участь» від відділу культури та туризму Лубенської райдержадміністрації, а діти - подарунки з нагоди Всесвітнього дня інвалідів від ЛРО ВОІ СОІУ.
Дружня та тепла атмосфера, що склалася під час проведення фестивалю в Засуллі, подарувала його учасникам надію на те, що він залишиться традиційним і збиратиме якомога більше прихильників творчої реабілітації. Тож, до нових зустрічей та до наступного «Сузір'я мрії»!

Єва ІНІНА.

Популярні сторінки

Важливі посилання