logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • Афіша 111
  • Афіша-2222
  • 64761719 2234107123476657 5485113484024741888 n

Відкриття виставки Т. Ваценко «Дивовижний світ витинанки»

. Опубліковано у Оперативна інформація

image00002

1 грудня у відділі мистецтв Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. П. Котляревського відкрилась виставка члена НСМНМУ, лауреата премії ім. В. Г.Короленка Тетяни Ваценко «Дивовижний світ витинанки».

Відкриття виставки майстрині співпало з її днем народження. Подвійною нагодою привітати скористалися відомі фахівці, члени мистецьких спілок, колеги з роботи, поціновувачі її таланту: Олег Тищик - директор ПОФ; Мілена Майорова - завідувач сектором відділу культурно-масової роботи з розвитку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, виставкової та видавничої роботи Полтавського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Управління культури ПОДА (вручила грамоту); Людмила Супрунова – методист клубного відділу вищевказаного закладу (дарувала українську народну пісню); Людмила Мартьянова – завідувач науково-дослідного експозиційного відділу народознавства ПОКМ ім. В. Г. Кричевського; Іван Новобранець - член НСХУ; Ганна Грибан – директор видавництва «Дивосвіт» (дарувала книгу Наталії Баклай); Євген Пілюгін – член НСХУ та НСМНМУ; Вікторія Бовтік - учасниця тріо бандуристок "Вишиванка" ПОФ; Катерина Калініченко – поетеса, самодіяльна майстриня, що працює в техніці «фріволіте» (дарувала засіб для човникового плетіння); Лідія Іванченко – класний керівник Тетяни Ваценко.

image00001image00002image00004image00005image00006image00007image00008image00009image00010
Майстриня теж скористалась нагодою висловити щиру подяку і низько вклонитися тим, хто зіграв непересічну роль в її становленні та допомагає зараз.
Сценаристом заходу та його ведучою була режисер-постановник ПОФ Оксана Йосипенко. Їі професійний підхід до справи дозволив органічно переплести не тільки розповідь про виставку та роботу над нею, а й згадати про поетичне обдарування майстрині. Пані Тетяна читала власчні вірші: «Ріка життя», « І знову ці безсонні ночі», «Заплющ свої очі і серцем дивися», «Витинанка» та уривки із своєї книги для дітей «Країна навпакинія», що вийшла у цьому році у видавництві «Дивосвіт». Солістка ПОУМДТ ім. М. В. Гоголя та ПОФ Лідія Кретова (концертмейстер ПОФ Алла Чепець) виконала два твори майстрині, що покладені на музику: «Спогадом повернусь із забуття», «Купальська ніч». А син Олексій, учень музичної студії при ПМУ ім. М. В. Лисенка, виконав на бандурі фантазію на тему українських пісень.
Виставка містить 27 робіт. Чільне місце в ній займає тема дерева життя та сюжети трипільської культури. Діятиме до 20 грудня поточного року.
Наступна персональна виставка Тетяни Ваценко відбудеться у прийдешньому році в Національному музеї Тараса Шевченка.
Куратор заходу — Оксана Ємець, головний бібліотекар відділу мистецтв.
Інформація про виставку розміщена на сайтах телеканалу Місто та ІРТ Полтава

Популярні сторінки

Важливі посилання