logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • афіша БАРВИ

Олександр Бабенко став лауреатом премії імені Катерини Білокур

. Опубліковано у Оперативна інформація

26 грудня 2014 року о 16:00 год. у виставкових залах Національної спілки художників України відбудеться урочисте нагородження лауреатів премій імені Катерини Білокур за видатні твори традиційного народного мистецтва та М. Г. Дерегуса в галузі образотворчого мистецтва (живопис, графіка) 2014 року.

Цього року Організаційним комітетом з присудження премії імені Катерини Білокур визначено лауреатів премії: Балибердіна Володимира Івановича (ювелірне мистецтво, м. Київ) та Бабенка Олександра Олексійовича (гобелен, м. Полтава).

Творчий доробок Балибердіна Володимира Івановича широко відомий як в Україні, так і за кордоном. У 2012 році він представляв Україну в Баку та отримав Гран-прі в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво». В своїх роботах майстер використовує давні традиційні українські мотиви та символи й створює унікальні прикраси з різьбленим орнаментом у народних традиціях.

Відомий художник з Полтавщини Бабенко Олександр Олексійович пропагує народне мистецтво. Його твори продовжують традиції українського народного килимарства. Він є учасником багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів і творчих симпозіумів, твори митця експонувалися в Греції, Німеччині, Норвегії, Польщі, тощо.

Щороку до дня народження Михайла Дерегуса (5 грудня)Міністерство культури України спільно з Національною спілкою художників України визначають претендентів на звання лауреатів премії імені М. Г. Дерегуса в галузі образотворчого мистецтва (живопис, графіка).

Організаційний комітет з присудження премії імені М. Г. Дерегуса у 2014 році визначив лауреатом в номінації «живопис» Алещенко Юлію Іванівну (м. Суми).

Алещенко Юлія Іванівна – постійний учасник всеукраїнських та міжнародних художній виставок. ЇЇ твори завжди привертають увагу шанувальників мистецтва високохудожнім відображенням дійсності.

http://mincult.kmu.gov.ua/mincult/uk/publish/article/383026

Популярні сторінки

Важливі посилання