logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • афіша БАРВИ

Оголошується конкурс на створення регіональних піар-офісів сучасних бібліотек

. Опубліковано у Оперативна інформація

Міністерство культури України, програма "Бібліоміст" спільно з ГО "Центр Медіареформ" запрошують бібліотекарів з Буковини, Закарпаття, Івано-Франківщини, Києва (або області), Львівщини, Миколаївщини, Одещини, Полтавщини, Тернопільщини, Харківщини, Херсонщини, Хмельниччини, Черкащини, Чернігівщини взяти активну участь у проекті «Створення регіональних бібліотечних піар-офісів».

Проект складатиметься із кількох етапів:

  • поглиблений тренінг зі зв’язків з громадськістю;
  • розроблення планів роботи бібліотечного піар-офісу;
  • залучення до діяльності піар-офісу колег з регіону;
  • налагодження регулярних зв’язків зі ЗМІ, медіа-моніторинг.

З метою реалізації даного проекту, на початку лютого 2015 року у Києві відбудеться дводенний тренінг.

Для участі буде відібрано приблизно 28 бібліотекарів. Форма заявки – на сайті програми «Бібліоміст»: http://bit.ly/1sNXDSA

Заявки приймаються до 18:00 год. 31 грудня 2014 року в електронному вигляді.

Кожен піар-офіс отримає ноутбук для забезпечення роботи офісу для комунікацій з медіа та широкою громадськістю, а також консультаційну підтримку тренерів упродовж впровадження проекту (лютий – травень 2015 р.).

На сьогодні бібліотечні піар-офіси уже працюють в 10 містах України: Вінниці,  Дніпродзержинську,  Житомирі, Запоріжжі, Кіровограді, Луцьку, Маріуполі, Рівному, Слов’янську, Сумах. Завдяки їм 60 публічних бібліотек (по 6 у регіоні) перетворилися на професійні піар-команди, які ефективно працюють над виконанням завдань своїх бібліотек, віддаючи важливі меседжі до потрібних аудиторій завдяки своїй вміло вибудуваній комунікації з журналістами та громадою. Інформацію про переваги системної піар-роботи можна отримати на сайті програми «Бібліоміст» (http://bibliomist.org/ua/about-bibl/novini/848-piar-ofisy-suchasnykh-bibliotek).

Переконані, що ваша, по-бойовому, активна участь у проекті «Створення регіональних бібліотечних піар-офісів» ще раз підтвердить величезне значення публічних бібліотек у житті кожної людини, громади та суспільства в цілому.

http://mincult.kmu.gov.ua/mincult/uk/publish/article/383541

Популярні сторінки

Важливі посилання