logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • афіша БАРВИ

ПРЕС-АНОНС

. Опубліковано у Оперативна інформація

Український Тренінговий Центр разом з Інститутом Української Політики Костянтина Бондаренка та за участі психологічного центру «Генезис» Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. Гончара розпочинає новий всеукраїнський позапартійний освітній проект відкритого формату «PolitTechnology», метою якого є правова та політична просвіта суб’єктів виборчого процесу.

Перший захід у рамках проекту «PolitTechnology» - семінар-тренінг «Особливості виборчих процесів в Україні в контексті виборчої кампанії - 2015. Виклики для молоді»відбудеться вактовійзалі (ауд. 411-б) Полтавськогоуніверситету економіки і торгівлі (вул. Коваля, 3) 24.02.2015 року о 10:00.

Прес-конференція для представників засобів масової інформації області та міста відбудеться о 9:30 у приміщенні ПУЕТ (Коваля, 3) в залі засідань (ауд. 302).

Проект відбудеться за участі відомого українського політолога, історика, кандидата історичних наук, директора Інституту Української Політики Костянтина Бондаренка.

У першу половину дня запрошуються усі бажаючі безкоштовно відвідати лекторій Костянтина Бондаренка «Аналіз та прогноз розвитку політичної ситуації в Україні у 2015 році. Виклики для молоді».У другій половині дня тренінг за участі українського політтехнолога, політконсультанта, бізнес-тренера, кандидата психологічних наук, доцента кафедри практичної психології Дмитра Карпилянського, спрямований перш за все на тих, хто хоче більш детально заглибитись у технологічні особливості виборчих процесів.

Проект відбувається за рахунок спонсорських та благодійних внесків учасників. Зібрані кошти будуть спрямовані на підтримку родин загиблих учасників АТО, популяризацію та проведення політичних освітніх проектів для молоді.

Проект передбачає проведення циклу тренінгів, майстер-класів, практикумів, лекторіїв освітнього, правового та політтехнологічного характеру в різних регіонах нашої держави. У проекті беруть участь тренери з досвідом роботи у виборчих кампаніях, провідні українські та зарубіжні спеціалісти, політичні консультанти та політтехнологи, спеціалісти з медійної освіти, відомі журналісти. Учасники проекту матимуть можливість розширити свої знання і отримати високоякісну спеціалізовану освіту на соціальних (lowcost) основах.

Наступні семінари:

24.03.2015. Семінар №2 «Виборча кампанія-2015. Виборчі технології, інструментарій та технологічні рішення».

24.04.2015. Семінар №3 «Побудова виборчої кампанії-2015 у нових умовах».

Довідки за телефонами: (066) 910 13 73, (044) 221 79 27 та за адресою:utcpolit@gmail.com

Популярні сторінки

Важливі посилання