logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

Бібліотека – інформаційний центр молодіжної громади Полтавщини

. Опубліковано у Оперативна інформація

image00001

«Молодь повинна бути всебічно поінформованою» - під таким гаслом психологічний центр «Генезис» Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.Гончара прийняв участь у реалізації в області проекту «PotitTechnology»,

метою якого є правова та політична просвіта суб'єктів виборчого процесу. Важливою складовою проекту є медіаосвіта молоді, яку вже понад рік успішно впроваджує бібліотека.
«Підвищення активності молоді - резерв демократичних змін у нашій країні. Але для того щоб він запрацював, молодь повинна бути до цього підготовлена. Потрібно навчитися аналізувати інформацію, узагальнювати її та робити прогностичні висновки. На підготовку молоді до цього і спрямований наш проект. Звичайно, він буде цікавий і всім, хто хоче розуміти і бути в «руслі» політичних процесів в країні», - зазначила керівник проекту в області, директор Полтавьскої обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.Гончара І.Балибіна. Засновниками проекту стали Український Тренінговий Центр та Інститут Української Політики Костянтина Бондаренка.
24 лютого у рамках проекту «PolitTechnology» відбувся перший семінар-тренінг «Особливості виборчих процесів в Україні в контексті виборчої кампанії-2015», який відвідали більше сотні молодих полтавців, серед яких і постійні користувачі юнацької бібліотеки. Констянтин Бондаренко, який відкрив захід лекторієм, наголосив, що успішна та інформаційно освічена молодь – запорука успішності та безпеки держави.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання