logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • афіша БАРВИ

Звернення голови Полтавської облдержадміінстрації Валерія Головка

. Опубліковано у Оперативна інформація

Шановні голови районних рад і держадміністрацій, міські, селищні та сільські голови!
Вельмишановні земляки!
Дорогі браття і сестри!

Звертаюся до вас не як голова Полтавської обласної державної адміністрації, не як чиновник, а як звичайна людина — ваш земляк, батько своїх дітей і дідусь. Щиро прошу вас підтримати мою ініціативу і разом започаткувати хорошу акцію,

яка, переконаний, знайде відгук у серцях полтавців. Для її реалізації не потрібні великі гроші чи людські ресурси. Все, що треба, — знайти у своїх містах, селищах і селах ділянку землі, розбити на ній парк, сквер чи алею. І присвятити їх пам’яті борців за свободу та незалежність України. Це найменше, що ми з вами можемо зробити, щоб віддати шану людям, які за цю країну, за нас із вами не пошкодували власного життя.

У народі кажуть, що кожен, хто приходить у цей світ, повинен зробити три речі: збудувати дім, народити сина і посадити дерево. Чимало наших земляків, на жаль, не встигли цього зробити і вже ніколи не збудують затишний будинок для своєї родини і не насадять навколо нього яблуневий сад. Ми з вами не зможемо повернути до життя  цих хлопців та дівчат, але посадити за кожного з них дерево ми можемо. Як і виростити цей парк всією громадою, викохати його у пам’ять про них.

Кожен із тих, хто поклав свою голову за Вітчизну, мав мрію. Звичайну, земну мрію про незалежну, заможну і процвітаючу Україну, в якій житимуть його діти і онуки. Наш з вами обов’язок, борг честі якщо хочете — втілити цю мрію в життя. І зелені парки, які з’являться на Полтавщині, — це лише перший, маленький крок на шляху до здійснення мрій наших земляків, крок на шляху до сильної і процвітаючої України.

Ці парки не лише прикрасять конкретне місто чи селище, вони стануть символом пам’яті — нагадуванням про тих, завдяки кому ми з вами живемо у мирній країні. І про родини земляків, які залишилися без батьків, братів, чоловіків, і про які ми з вами повинні дбати щодня.

З повагою, Валерій Головко.

Джерело: Полтавська обласна державна адміністрація

Популярні сторінки

Важливі посилання